Personálie

Korporátní komunikaci Vodafonu povede Miroslav Čepický, novou mluvčí bude Alžběta Houzarová

Praha, 5. září 2012 – Novým ředitelem Korporátní komunikace Vodafonu ČR se od 1. září stává Miroslav Čepický, dosavadní tiskový mluvčí. Na nové pozici bude odpovědný za PR, interní komunikaci a společenskou odpovědnost (CSR) Vodafonu. Na místo tiskové mluvčí nastupuje jeho zástupkyně Alžběta Houzarová. Stává se tak první ženou na této pozici v historii společnosti. Dosavadní ředitel Filip Hrubý od září nastupuje na plánovanou rodičovskou dovolenou. (TZ)