O FeedIT.cz

www.FeedIT.cz přináší kompletní tiskové zprávy (v minulosti i včetně původní tiskové zprávy přístupné v Google Docs). Součástí zveřejněné informace jsou zpravidla i odkazy, které v tiskové zprávě byly  a štítkování, které umožňuje snadno najít tiskové zprávy určité společnosti.

Tiskové zprávy z oboru (informační technologie, komunikace, Internet, technologie) je stále možné posílat na info@feedit.cz (na jakýchkoliv jiných adresách budou mazány). Podrobnější informace najdete v  Zasílání tiskových zpráv. Zveřejnění tiskové zprávy bylo do ledna 2002 bezplatné a nebylo a není garantováno pro neplacený režim.

Oprava chyby v zaslané zprávě

Pokud pošlete tiskovou zprávu a později zjistíte, že je v ní nějaká chyba, tak bez ohledu na rozsah chyby je nutné pro její opravu na FeedIT.cz poslat kompletní správnou verzi tiskové zprávy. A nezapomenout jasně určit, o kterou zveřejněnou zprávu jde (pokud jste změnili například titulek, tak už to nemusí být až tak jasné).

UPOZORNĚNÍ:

FeedIT.cz je databáze tiskových zpráv, ty vydává někdo jiný, PR agentura či konkrétní společnost. Pokud máte vůči tiskovým zprávám zde zveřejněným nějaké výhrady, musíte se obracet na toho kdo je vydal. FeedIT.cz nemůže posoudit jejich obsah, pouze zprostředkovává přístup k tomu co vydal někdo jiný.

Pokud vaše tisková zpráva má embargo, tak se FeedIT.cz bude snažit ho dodržet, pokud si toho při vkládání všimneme. Což se lehce může nestat. Tiskové zprávy s embargem se na medialisty neposílají. Embargo musí být věc, která je oboustrannou dohodou.

REKLAMA

Na FeedIT.cz není možná reklama,  je to databáze tiskových zpráv.

Návštěvnost FeedIT.cz

WordPress na kterém FeedIT.cz běží používá pro návštěvnost Google Analytics, takže návštěvník (visitor) je zde unikátní návštěvník podle metrik Google Analytics.

Březen 2019 – 8 720 návštěvníků
Duben 2019 – 7 167 návštěvníků
Květen 2019 – 7 392 návštěvníků
Červen 2019 – 6 989 návštěvníků
Červenec 2019 – 5 844 návštěvníků
Srpen 2019 – 5 852 návštěvníků
Září 2019 – 6 713 návštěvníků
Říjen 2019 – 7 520 návštěvníků
Listopad 2019 – 15 817 návštěvníků

2019-12-04 16_14_57-Stats and Insights ‹ FeedIT.cz — WordPress.com.png

Něco o historii FeedIT.cz

Pokud si pamatujete FeedIT.cz z minulosti, tak služba vznikla zhruba před dvěma roky a běžela na stejném CMS jako Pooh.cz a tiskové zprávy byly přímo součástí zveřejňovaných informací. Její webová podoba se po (zhruba) roce provozu změnila jenom na Twitter data  na @justitcz a tiskové zprávy se přesunuly do Google Docs úložiště.

Od 25.září 2010 přichází další změna, www.justit.cz používá WordPress a Debian hosting (tiskové zprávy zůstanou v Google Docs – optimální řešení z mnoha důvodů).

V září 2011 byl založen samostatný @feedit.cz účet na Twitteru a tiskové zprávy je možné sledovat výhradně na tomto novém účtu. Původní publikování na @justitcz už nepokračuje, JustIT.cz má dostatek originálního materiálu a množství tiskových zpráv z FeedIT.cz zbytečně navyšuje publikované informace.

Jakkoliv na www.FeedIT.cz nenajdete slůvko „beta“, je (a asi vždy bude) hodně betou. Naučit se během jednoho dne zprovoznit na prázdném Debianu hosting bylo zajímavou zkušenosti. A WordPress se ukázal nejenom jako vyspělé „CMS“, ale také jako platforma, kterou je možné se velmi snadno naučit a začít aktivně používat. V každém případě je stále ještě hodně věcí, které bude potřeba na FeedIT.cz doladit a doplnit. Budete-li mít jakékoliv nápady či připomínky, jsou vítány na daniel(z)pooh.cz.

Pokud vás zajímá návštěvnost, tak aktuální (z Google Analytics) můžete kdykoliv dostat na vyžádání. Základní přehled z konce roku 2016 najdete v Nejčtenější tiskové zprávy roku 2016 na FeedIT.cz 

21. 02. 2017 — Upozornění, odkazy na originál tiskové zprávy uložené v Google Docs nebude od dnešního dne dostupný. zůstávají uložené v neveřejném režimu v GSuite úložišti. Ve webové podobě už ale odkaz k dispozici nebude. Důvodem je potřeba ušetřit pár desítek minut, které toto prolinkovávání denně zabírá.

04.03.2017 — FeedIT.cz přesunutou na WordPress.com. Přesun bude chvíli trvat, přesunout 24 tisíc tiskových zpráv se ukazuje jako nepříliš snadné pro Import do WordPress.com. K 4. dubnu tedy FeedIT.cz obsahuje pouze tiskové zprávy z roku 2017.

Leden 2022 —- FeedIT.cz přesunuto na vlastní WordPress u BlueBoad.cz. Je zde přes 56 tisíc tiskových zpráv.