Vodafone zve na cyklojízdy a vyhlašuje fotosoutěž
Praha, 18. září 2012 Vodafone již pátým rokem po sobě zve své zákazníky a veřejnost na pražskou cyklojízdu a související pouliční slavnost „Zažít město jinak“, kterou organizuje iniciativa Auto*mat v sobotu 22. září 2012. V rámci Evropského týdne mobility se také koná ve dnech 18. – 20. 9. v Pardubicích festival „Město na míru“ a cyklojízda. Během akcí v obou městech proběhne tematická fotosoutěž o ceny. (TZ)