ICT ve zdravotnictví 2023
"Od eHealth a telemedicíny k DTx. Nebo naopak?" XVI. ročník konference Konference proběhne dne 21. února 2023 v Praze Covid nás naučil, že bez ohledu na úroveň digitalizace zdravotnictví jsou elektronická komunikace a distanční zdravotní péče za využití ICT nutnost. A hlavně po nich existuje nezanedbatelná poptávka ze strany pacientů. eHealth, telemedicína a nově i digitální terapeutika (DTx) dokážou … Continue reading ICT ve zdravotnictví 2023