Diskus se stal výhradním autorizovaným distributorem značky TECHLIGHT v České Republice a na Slovensku.

Diskus se stal výhradním autorizovaným distributorem značky  TECHLIGHT v České Republice a na Slovensku. Naše společnost tak zařadila do svého portfolia širokou řadu LED žárovek. Produkty se značkou TECHLIGHT vyrábí společnost Technaxx, která kromě LED žárovek produkuje také různá digitální zařízení. (TZ)

LED žárovky TECHLIGHT jsou vhodné pro běžná stropní svítidla a stolní lampy, s úsporou energie až 75%. Kromě klasických LED žárovek jsou v nabídce značky TECHLIGHT i vícebarevné žárovky. Díky dálkovému ovládání lze jednoduše nastavit jednu z šestnácti volitelných barev osvětlení.

Frankfurtská firma Technaxx Deutschland GmbH & CO je výrobcem výkonných digitálních produktů s pověstnou německou kvalitou. Jejich výrobky se vyznačují stylovým designem v kombinaci s pohodlným ovládáním a vysokou technologickou úrovní. Řada výrobků TECHNAXX zahrnuje také výrobky, které byly vyvinuty na základě vlastní konstrukce v úzké spolupráci s kvalifikovanými výrobci a byly vyrobeny v pečlivě vybraných závodech. Na kontrolu kvality klade společnost zásadní důraz.

Produktovým manažerem značky je Zdeněk Máčel, zdenek.macel@diskus.cz, 227 030 255, 604 276 711.

Další informace na našem e-shopu.

O skupině DISKUS

DISKUS, spol. s r.o. ČR byla založena v roce 1991. Od svého vzniku se naše firma profilovala na trhu jako specialista na distribuci paměťových médií. V současnosti je hlavním předmětem činnosti distribuce produktů pro ukládání dat, prodej IT příslušenství, spotřebního materiálu a spotřební elektroniky. V souladu s vývojem IT trhu naše firma neustále posiluje svou pozici rozšiřováním svého portfolia a služeb. Nezanedbatelnou součástí Diskus spol. s r.o. je také divize ITreklama, která nabízí široké portfolio USB produktů vhodných pro reklamní účely. Roční obchodní obrat firmy je 300 mil Kč.

Naším cílem je poskytovat kvalitní výrobky a služby, které vychází z pochopení potřeb obchodních partnerů a individuálního přístupu k nim. Kromě B2B e-shopu, který svou funkčností umožňuje zákazníkům pohodlné vyhledávání a objednávání zboží, poskytuje naše firma svým zákazníkům v rámci propracovaného systému marketingové podpory také nástroje pro rozvíjení vlastního obchodování. Hlavní devizou společnosti je výborně zvládnutá logistika, zkušenosti v oblasti zahraničního obchodu a dlouhodobě dobré obchodní kontakty s dodavateli.

Kromě investic do rozvoje podniku společnost také investuje do vzdělávání svých zaměstnanců. DISKUS je zakládajícím členem České asociace pro DSMP a členem Česko-německé obchodní komory. V podnikání důsledně zastává ekologické principy a podporuje recyklaci veškerého technického odpadu.

Obchodní skupina Diskus v současnosti zahrnuje tyto firmy:

Distribuční firmy DISKUS spol. s r.o. s divizí IT Reklama (se sídlem v Praze a pobočkou v Ostravě), DISKUS s.r.o. Slovensko (se sídlem v Partizánském a pobočkou v Bratislavě), DISKUS Polska Sp. z o. o. (se sídlem v Krakově) a servisní společnost DISKUS Dataservis, spol. s r.o.

DISKUS, s.r.o. SK se byla založena v roce 1994 a má stejné zaměření a cíle jako její starší česká sesterská firma Diskus spol. s r.o.  Roční obrat firmy dosahuje 6 mil EUR.

Diskus o.z.p. PL byla založena v roce 2006. Firma se specializuje na distribuci a servis datových médií a na dodávku služeb pro IT centra velkých firem. Roční obrat firmy dosahuje PL 2010 17 mil PLN.

Diskus dataservis, spol. s r.o. byla založena v roce 2006. Firma se zabývá lisováním a malonákladovou expresní výrobou a potiskem CD, DVD a Blu-Ray disků. Novinkou v nabídce je výroba, potisk a kopírování USB Flash disků a SD Card. Roční obrat firmy je kolem 100 mil Kč.