PC verze FIFA 12 srovnatelná s konzolovo

Společnost Electronic Arts dnes oznámila, že divize EA SPORTS™ zařadí nově představenou funkci Player Impact Engine i do verze FIFA 12 pro PC. Hráči na této platformě se tak dočkají špičkového fyzikálního enginu a oceňovaného* herního systému. FIFA 12 vyjde v Česku a na Slovensku 30. září 2011. (TZ)

Každá interakce ve FIFA 12 pro PC se mění v realistický zážitek díky technologii Player Impact Engine. Fanoušci na vlastní kůži zažijí pocity skutečných hráčů v soubojích o míč, včetně účinků vzájemného fyzického kontaktu. Impact Engine neustále zpracovává a vyhodnocuje každý kontakt hráčova těla. Fotbalisté působí na hřišti dynamičtějším dojmem, při každém osobním souboji se snaží soupeře odstrčit a rychleji se vzpamatovávají z lehčích střetů.

„Toto je chvíle, na kterou hráči na PC tolik čekali. Konečně si budou moci naplno vychutnat všechny nejnovější prvky série FIFA na své oblíbené platformě,“ uvedl Kaz Makita, výkonný producent FIFA 12. „Počítačoví hráči se mohou těšit na nejvyšší hratelnost, propracované herní režimy a špičkovou grafiku. Chybět samozřejmě nebude ani naše nová služba* EA SPORTS Football Club.“

Zcela nová funkce Precision Dribbling (Precizní driblink) umožňuje útočícím hráčům mimořádně jemnou kontrolu míče, zatímco Tactical Defending (Taktická obrana) představuje defenzivní pojetí hry, které vyžaduje stejnou úroveň koncentrace a dovedností jako v reálu. Chování hrou řízených fotbalistů bylo dále vylepšeno funkcí Pro Player Intelligence (Inteligence profesionálních hráčů), což je nová technologie řízení umělé inteligence a výkonů fotbalistů ovládaných hrou. Změn se dočkal i oblíbený mód kariéry, a to v podobě hratelných epizod ze světa skutečného fotbalu.

EA SPORTS Football Club je bezplatná služba, jež propojuje hráče s reálným fotbalovým světem, neustále je zásobuje novým čerstvým obsahem, umožňuje lidem podporovat jejich oblíbené kluby během skutečných akcí, kontaktovat přátele a soutěžit s  milióny hráčů kdekoli na světě.

FIFA 12 rovněž přináší novou verzi kariérového módu se skutečnými příběhy fotbalových dějin. K vyšší kvalitě hry přispívá i jednodušší navigace v přepracovaném navigačním systému a více než 500 oficiálně licencovaných klubů. FIFA 12 si již nyní můžete předobjednat na http://www.ea.com/cz/1/objednat-fifa-12.

Aktuální dění okolo FIFA 12 sleduje česko-slovenská komunitní facebooková stránka EA SPORTS na http://www.facebook.com/easports.czsk. Více informací o hře a jejích specifických prvcích a vlastnostech pro jednotlivé platformy naleznete na produktové stránce http://www.ea.com/cz/games/fifa-12 nebo specializovaném portálu pro tituly EA SPORTS www.easports.cz.

FIFA 12 vyjde v Česku a na Slovensku 30. září 2011 ve verzích pro PlayStation®3, Xbox 360®, Wii™, PC, PlayStation®2, Nintendo 3DS™, systém PSP® (PlayStation®Portable), iPhone®, iPad™ a iPod® touch. Verze FIFA 12 pro Xbox 360®, PlayStation®3 a PC budou vůbec poprvé v historii celé série obsahovat naprosto identický herní engine a funkce. Další podrobnosti o funkcích a vlastnostech hry budou zveřejněny v následujících měsících. Hře dosud nebylo uděleno věkové hodnocení.

EA SPORTS™ je přední značkou v oblasti interaktivního sportovního softwaru na světě. Vycházejí pod ní komerčně nejúspěšnější videoherní série, v nichž nechybí přední interaktivní technologie, globální videoherní soutěže a nejmodernější digitální herní prvky. Značka EA SPORTS je branou k úžasným sportovním emocím v řadě špičkových simulací, jako jsou Madden NFL Football, fotbalová FIFA, hokejová NHL®, basketbalová NBA JAM, NCAA® Football, golfová Tiger Woods PGA TOUR®, boxerská Fight Night či fitnessová série EA SPORTS Active™.

* 136 videoherních ocenění od roku 2008

** Vyžadována hra FIFA 12, připojení k internetu a vlastnictví účtu EA.

O Electronic Arts

Electronic Arts Inc. (EA) je globálním lídrem na poli digitální interaktivní zábavy. Jednotlivá vydavatelství společností pod mnoha značkami publikují a distribuují jak fyzická média, tak i onlinový obsah a služby pro konzole, osobní počítače, mobilní telefony a tablety. Společnost EA má více než 100 miliónů registrovaných hráčů a působí v 75 zemích světa.

Ve fiskálním roce 2011 ohlásila společnost EA se sídlem v kalifornském Redwood City tržby ve výši 3,6 miliardy USD. Všeobecně je uznávána jako přední producent kriticky vysoce hodnocených a kvalitních licencovaných herních sérií, jako jsou například The Sims™, Madden NFL, FIFA, Need for Speed™, Battlefield nebo Mass Effect™. Další informace o společnosti naleznete na oficiálních webových stránkách http://www.ea.com/cz.

EA SPORTS, EA SPORTS Active, The Sims a Need for Speed jsou ochrannými známkami Electronic Arts Inc. Mass Effect je ochrannou známkou EA International (Studio and Publishing) Ltd. Ochranné známky John Madden, NFL, NCAA, Tiger Woods, PGA TOUR a FIFA jsou majetkem příslušných vlastníků a užity s jejich svolením.  „PlayStation“ a „PSP“ jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Sony Computer Entertainment Inc. Xbox 360 je ochrannou známkou skupiny společností Microsoft. Wii a Nintendo 3DS jsou ochrannými známkami společnosti Nintendo. iPad, iPod a iPod touch jsou ochrannými známkami společnosti Apple Inc., registrovanými ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Všechny ostatní známky jsou majetkem příslušných vlastníků.

Tagged