Populární Android aplikace SMS Jízdenka má nový kabát

Je konec frontám před automaty, shánění drobných na lístky, čtení nepochopitelných návodů na prodejních automatech, hledání nejbližšího novinového stánku nebo marných snah vyčíst informace z potrhaného jízdního řádu na zastávce. Populární aplikace  SMS Jízdenka pro telefony s Androidem má novou tvář a mnoho vylepšení pro uživatelsky příjemnější zacházení. (TZ)

“SMS Jízdenku jsme například integrovali s populární aplikací Pubtran, takže lidé mohou vyhledávat nejlepší spojení právě v tom městě, ve kterém si zakoupí jízdenku, a vše budou mít v jednom,“ jmenuje jednu z inovací Michal Šrajer, spoluzakladatel studia Inmite.

Nová podoba SMS Jízdenky je jednodušší na orientaci a zobrazuje současně všechny informace o jízdence včetně času, který zbývá do její expirace. A to i v okamžiku, kdy aplikace není spuštěna. Funguje ve všech českých a moravských městech, která podporují prodej přes mobilní telefony jako je Liberec, České Budějovice, Ostrava, Praha a další. „Uživatelé určitě ocení i fakt, že aplikace se sama aktualizuje v případě, že některé město změní jízdní tarify,“ říká Šrajer.

Nové funkce SMS Jízdenky:

  • Snazší orientace v aplikaci i v jízdenkách

  • Přehledné zobrazení ještě nedoručených jízdenek

  • Automatická aktualizace formátu jízdenek

  • Přehled o jízdence i bez spuštění aplikace

  • Propojení s aplikací Pubtran

  • Zamezení obtěžujícího potvrzení o přijaté sms

SMS Jízdenku si zdarma stáhlo již téměř 30 000 uživatelů a s hodnocením 4.7 z 5 je jednou z nejlépe hodnocených českých a slovenských aplikací.

Studio Inmite je lídrem na českém trhu ve vývoji aplikací pro chytré telefony se zaměřením na Android, iPhone a mobilní web. Od roku 2008 vytvořilo přes 30 aplikací a pracuje s předními společnostmi jako například Google ČR, Vodafone či Škoda Auto. Mezi nejvýznamnější české projekty patří iPhone, Android i iPad aplikace pro zpravodajství ČT24 a ČT4, editor obrázků Vodafone MMS Editor, čtečka pro deník E15. Světově nejúspěšnější je aplikace Corkbin pro milovníky vína.