Největší Android portál v ČR SvětAndroida.cz spouští vlastní Android aplikaci

Zpravodajský portál SvětAndroida.cz představil vlastní čtečku obsahu pro systém Android. Aplikace umožní čtenářům komfortnější přístup k nejnovějším recenzím a aktuálnímu dění ze světa systému Android na mobilních zařízeních. (TZ)

Nová aplikace nabízí plnohodnotný obsah portálu přehledně rozdělený do několika tematických sekcí. „Čtenář si díky intuitivnímu layoutu aplikace snadno přečte nejnovější recenze Android zařízení, zúčastní se právě probíhajících soutěží o zajímavé ceny nebo bude v několika okamžicích v obraze v celosvětovém dění kolem Androidu. Aplikace pro Android doplňuje mobilní verzi portálu o zajímavé funkce. Pokud například nestačíte dočíst recenzi nebo článek, označíte jej hvězdičkou a později se k němu vrátíte, i když budete zrovna offline,” říká Petr Mišák, šéfredaktor portálu SvětAndroida.cz.

Aplikace je zdarma ke stažení na Android Marketu.Čtečka integruje i čtenáři velmi oblíbenou tabulku s detaily recenzované aplikace a přímým odkazem k jejímu stažení do Android Marketu. Stejně tak video obsah si může každý čtenář prohlédnout v pohodlí svého telefonu díky integraci s aplikací Youtube, která je předinstalována v každém Android telefonu.

Aplikace vznikla ve spolupráci se společností Inmite.

SvětAndroida.cz působí na internetu od roku 2010. V současné době figuruje jako největší zpravodajský portál o Androidu v České republice a patří mezi největší Android portály také na Slovensku.