Star Wars: The Old Republic vyjde 22. prosince 2011

Dr. Ray Muzyka a Dr. Greg Zeschuk ze studia BioWare oznámili na výstavě Eurogamer Expo datum vydání Star Wars: The Old Republic. V Evropě bude k dispozici od 22. prosince 2011. (TZ)

Star Wars: The Old Republic je masivně multiplayerová online hra, dějově zasazená do doby tisíce let před vzestupem Dartha Vadera, v níž se hráči vydají na daleké výpravy plné dynamických soubojů na legendárních místech galaxie Star Wars. Každá z osmi hlavních tříd postav ve hře disponuje originální trilogií příběhů, přičemž všechny jsou plně namluvené a mají vlastní soundtrack.

„Když v roce 1977 přišel Lucasfilm se Star Wars, zapůsobilo to jako kouzlo. Naším cílem je zopakovat totéž 22. prosince, kdy bude spuštěn Star Wars: The Old Republic,“ uvedl Dr. Ray Muzyka, spoluzakladatel a generální manažer BioWare.

Star Wars: The Old Republic lze nyní až do vyprodání zásob předobjednávat u vybraných prodejců*. Všichni, kdo si hru předobjednají, obdrží aktivační kód k odemknutí přednostního přístupu** do hry ještě před 22. prosincem 2011. Množství kopií v rámci předobjednávkové kampaně je omezeno a přednostní přístup si zajistí jen ti, kdo si hru předobjednají a aktivují kód před oficiálním datem vydání. Součástí každé kopie Star Wars: The Old Republic je 30denní předplatné hry, které lze poté obnovovat za €12,99 měsíčně, €35,97 čtvrtletně (€11,99/měsíc) nebo €65,94 půlročně (€10,99/měsíc).

Další informace o titulu Star Wars: The Old Republic, podrobnostech předobjednávkové kampaně a speciálních edicích najdete na www.StarWarsTheOldRepublic.com/pre-order. Dění okolo hry můžete také sledovat na Twitteru (http://twitter.com/swtor) nebo na oficiální stránce Star Wars: The Old Republic na Facebooku (http://facebook.com/starwarstheoldrepublic).

* Platí podmínky a omezení. Více na www.StarWarsTheOldRepublic.com/preorder.

**Kódy lze uplatnit na stránce www.StarWarsTheOldRepublic.com/preorder. Jejich množství v předobjednávkové kampani je omezeno a budou přidělovány v pořadí podle objednávek.

Tagged