Zapakatel.cz nabízí bonusový program pro Tesco Stores ČR

Jeden z nejsilnějších českých slevových serverů, Zapakatel.cz, spolupracuje se společností Tesco Stores ČR. Pro její zaměstnance realizuje bonusový program „Sleva ze slevy“ v rámci kterého mohou zaměstnanci Tesco Stores ČR využít další 10% slevu ze všech slev nabízených na Zapakatel.cz. Slevový server Zapakatel.cz tak ukazuje, že mechanismy a možnosti slevových serverů mohou být využity i v rámci věrnostních programů a firemních potřeb. (TZ)

Kterákoliv z nabídek na www.zapakatel.cz se pro zaměstnance společnosti Tesco Stores ČR stává ještě výhodnější v rámci propojení s bonusovým programem „Slevy ze slev“, který Zapakatel.cz realizuje pro společnost Tesco Stores ČR. Po jednoduché registraci je možné kteroukoliv z nabídek získat s dodatečnou slevou 10%.

„Zapakatel.cz zpřístupňuje měsíčně více jak 200 nabídek se slevou 40-90% v kategoriích cestování, jídlo, krása, wellness, sport, adrenalin i zboží,“ říká Tomáš Carba, marketingový manažer Zapakatel.cz. „Zaměstnanci Tesco Stores teď ale mají unikátní příležitost získat ještě 10% slevu z už tak neuvěřitelné slevy. Zapakatel.cz tak ukazuje, že principy slevového nakupování je možné snadno uplatnit i ve firemním prostředí a obohatit tak firemní bonusové programy.“

Tesco patří k největším soukromým zaměstnavatelům v České republice.

O Zapakatel.cz

Zapakatel.cz je jeden z nejsilnějších českých slevových serverů. Na trhu působí od léta loňského roku a v únoru 2011 bilancoval po pěti měsících fungování – desetinásobným zvýšením obratu, 25x rozsáhlejší základnou zákazníků.

V březnu tohoto roku Zapakatel.cz otevřel první zákaznické centrum v Praze, ve kterém mohou lidé nakupovat speciální nebo nevyužité vouchery, platit v hotovosti či si osobně vyzvedávat zboží a vyřizovat reklamace. V září otevřel druhé zákaznické centrum v Brně a konkrétní slevy nabízí prostřednictvím zacílení na třináct českých a čtyři slovenská města.
Zapakatel.cz najdete na www.zapakatel.cz i www.zabagatel.sk.

O Tesco Stores ČR

Společnost Tesco Stores ČR a. s., člen Svazu obchodu a cestovního ruchu, vstoupila na tuzemský trh v roce 1996. V současné době provozuje v České republice přibližně 210 obchodů, osmnáct čerpacích stanic a sedm obchodních center. V Praze jsou to Obchodní centrum Letňany a Nákupní centrum Eden, v Karlových Varech OC Fontána, v Ostravě OC Galerie, v Opavě OC Silesia, v Plzni OC Plzeň a v Liberci obchodní centrum Forum Liberec.
Základem filosofie společnosti Tesco je snaha poskytnout zákazníkovi to nejlepší a stát se obchodem pro všechny. Toto úsilí bylo oceněno několika tituly – Hypermarket roku 2004, 2006, 2007, 2008 a 2009, Profesionál roku 2007, Obchodník roku 2004, 2006 a 2007, Nediskontní obchodní řetězec roku 2010, TOP Retailer 2008/2009 a TOP Retailer – cena Nejvyšší maloobchodní obrat v roce 2010. Za svůj první energeticky úsporný obchod v Žatci obdrželo v roce 2008 první cenu Energy Globe Award v kategorii Země a v roce 2011 druhé místo za hypermarket Tesco s nulovou uhlíkovou stopou v Jaroměři.
Tesco patří k největším soukromým zaměstnavatelům v České republice. Za vytváření rovnocenných pracovních příležitostí získala společnost ocenění v soutěži Stejná šance – Zaměstnavatel roku 2008. V roce 2010 věnovalo Tesco společně s partnery přes 7,3 mil. korun na charitativní účely.