Objednávky v mobilu jen u inShopu – nejlepší řešení pro váš e-shop

(Brno, 13. 10. 2011) – Zoner inShop opět předběhl konkurenci. Jako první představuje administraci objednávek v mobilním telefonu – Zoner inShop 4 Phone Manager.
Zoner inShop 4 Phone Manager je mobilní aplikace pro operativní a snadnou správu objednávek e-shopu na platformě Zoner inShop 4. Je to jediná možnost, jak velmi pohodlně a bez kompromisů řídit průchod objednávek obchodem a přitom mít u sebe jen mobilní telefon. (TZ)

Phone Manager umožňuje správci obchodu vysokou mobilitu a nejen to. Pokud potřebujete kontaktovat zákazníka, který v objednávce uvedl telefonní číslo, stačí dva doteky displeje a zákazník je na lince. Stejně tak snadné je poslat zákazníkovi e-mail nebo změnit stav objednávky. Aplikace bude fungovat na všech telefonech s operačním systém Windows Phone 7.

Ke stažení je na Microsoft Marketplace pod názvem Zoner inShop 4 Phone Manager – http://www.windowsphone.com/cs-CZ/apps/e16da6cb-9f16-4726-bd20-f2e720929dff

Mobilní aplikace přestávají být módní záležitostí, ale nutností. Poskytují jednoznačné procesní a konkurenční výhody při řízení Vašeho byznysu. Přinášíme možnost snadného řízení objednávek pomocí mobilního telefonu.
Více informací http://www.phonemanager.cz/

O společnosti ZONER software, a.s.

Společnost ZONER software, a.s. (www.zoner.eu), je největší český producent softwaru v oblasti digitální fotografie, grafiky, multimédií a významný poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí.
Společnost provozuje své služby pod značkami Czechia (www.czechia.com), Zoner inShop (www.inshop.cz), regZone (www.regzone.cz), Zoner Photo Studio (www.zoner.cz), inPage (www.inPage.cz), Interval.cz (http://interval.cz), Zoner AntiVirus (www.zonerantivirus.cz) a Zoner Press (www.zonerpress.cz).