Web Jarmara.at má svého správce

Projekt Jarmara.at, který bude pro veřejnost otevřen 11. 11. 2011 v 11:11 hod již má svého správce. Před Cimrmanovskou katedrou nejlépe obstál osmadvacetiletý Jiří Linhart z Prahy. (TZ)

Redakční rada projektu Jarmara.at se již shodla na výběru toho nejvhodnějšího správce pro projekt „Járovy almary“. V konkurenci dalších deseti největších milců Járy Cimrmana před Cimrmanovskou katedrou nejlépe obstál Jiří Linhart z Prahy. V přiloženém životopisu a dalších dokumentech můžete sami posoudit jeho způsobilost pro roli správce. Pokochat se jeho esejí můžete přímo na webu projektu Jarmara.at (http://www.jarmara.at/).

„Jsem velmi rád, že pocta posluhovat Mistrově Jarmaře připadla právě mně. S radostí a pílí se chápu svěřené úlohy a věřím, že Jarmara bude po dobu mého správcovství vzkvétat.““ řekl ke svému novému povolání Jiří Linhart. Jeho nejbližším úkolem bude Jarmaru naplnit artefakty ze čtvrté hry Vražda v salonním coupé.

Bloudění v Jarmaře si již nyní může začít zkoušet zhruba tisíc testerů z řad 17 000 registrovaných uchazečů o současnou pozici Jiřího Linharta. Dostali totiž pozvánku do tohoto světa, aby okusili onu hru a radost z bloudění mezi jednotlivými šuplíky Járovi almary.

Z pohledů do celkových statistik vyplývá, že o místo správce byl opravdu mezi Čechy velký zájem. Téměř 300 000 lidí si vyzkoušelo své znalosti v jednom z prvních testů. Téměř 3 000 z nich postoupilo až do třetího kola, tedy mělo možnost poslat svoji  esej redakční radě. Esejí nakonec přišlo 700 a z nich redakční rada vybrala oněch 10 premiantů, kteří se 7. 10. sešli pře Cimrmanovskou katedrou. Jejich jména i spolu s jejich esejemi najdete již dnes na webu Jarmara.at.

Bloudění Jarmarou bude mít široká veřejnost k dispozici 11. 11. 2011 od 11 hodin a 11 minut.