Logitech představuje herní klávesnici a myš pro hru Call of Duty: Modern Warfare 3

FREMONT, Kalifornie — 18. října 2011 — Dnes společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) představila herní klávesnici Logitech® Gaming Keyboard G105 a laserovou myš Logitech® Laser Mouse G9X, které jsou navržené speciálně pro herní titul Call of Duty®: Modern Warfare® 3. Tyto nové doplňky jsou ideální pro zapálené hráče, protože jejich cesta k vítězství je díky nim snadnější i zábavnější. (TZ)

„Klávesnice Logitech Gaming Keyboard G105 a myš Laser Mouse G9X jsou dokonalými nástroji pro nadšence, kteří hrají Call of Duty: Modern Warfare 3 a kteří chtějí dosáhnout nejlepší přesnosti a současně mít možnost si co nejvíce své ‚zbraně‘ přizpůsobit podle svých představ,“ řekl Chris Pate, hlavní manager marketingu herních produktů společnosti Logitech. „Obě zařízení vám umožní vstoupit přímo do akce vyzbrojeni k provádění složitých manévrů, na jejichž přesné provedení se můžete spolehnout.“

Klávesnice Logitech Gaming Keyboard G105

Herní klávesnice Logitech Gaming Keyboard G105 – oficiální klávesnice pro hru Call of Duty: Modern Warfare 3 – vám umožní hrát i dlouho do noci, kdy vám bude pomáhat zelené LED podsvícení kláves ve vojenském stylu nočního vidění. Protože je k dispozici šest programovatelných tlačítek „G-keys“ a každé má tři stavové režimy, nabízí klávesnice Gaming Keyboard G105 až 18 možných kombinací maker pro každou hru. Tato makra vám umožňují stiskem jediného tlačítka provádět složité kombinace posloupností nebo současně stisknutých klávesových pokynů, a to i v kombinaci s úkony prováděnými myší, dále uživatelem definované prodlevy a opakování. Pokud si stáhnete Logitech Gaming Software, lze nová makra dokonce zaznamenávat i přímo během hry.

Klávesnice umožňuje používat kombinace více současně stisknutých tlačítek – najednou je možné stisknout až pět kláves. Můžete provádět více úkonů – a mnohem složitějších – aniž by vás zdržovalo rušení nebo prodlevy, k nimž dochází u jiných klávesnic. Navíc je k dispozici i praktické ovládání multimédií, jež umožňuje okamžitý přístup k ovládání hlasitosti a vypnutí zvuku („mute“), jakož i k příkazům pro spuštění, zastavení, pauzu, posun dopředu a zpět – vše máte na dosah konečků prstů. Aby plynulost hry nerušilo náhodné stisknutí systémových kláves Windows a kontextové nabídky, vaše pohodlí při hře zaručí možnost přepínat mezi režimem „hra“ a „běžné použití“.

Myš Logitech Laser Mouse G9X

Laserový systém snímání pohybu herní myši Logitech Laser Mouse G9X zajišťuje, že vaše pohyby myší budou precizní přesně podle potřeb dané hry – na běžném povrchu podložky pro myš dokáže vyvinout rychlost až 420 centimetrů za sekundu. Můžete navíc v průběhu hry přepínat citlivost snímání uváděnou v bodech na palec (dpi): od zaměřování, kdy přesnost záleží na každém pixelu (200 dpi), až po bleskově rychlé manévry (až 5700 dpi) – a to bez pozastavení akce; plynulost ovládání kurzoru zajišťuje vysokorychlostní rozhraní USB, jež každou sekundu dokáže přenášet až 1000 jednotlivých zpráv o pohybu myši.

Rolovací kolečko MicroGear™ Precision Scroll je skvělé pro výběr zbraní – nebo jej lze přepnout na hyper rychlé rolování bez citelného tření, jež usnadňuje rychlý posun v dlouhých webových stránkách, když zrovna nebudete hrát Call of Duty: Modern Warfare 3.

Myš Laser Mouse G9X navíc nabízí možnost „vyladit“ si její vyvážení pomocí systému závažíček – k dispozici máte až 28 gramů přídavných závaží, jež můžete kombinovat, měnit tak pocit při držení myši a získat tak přesnější kontrolu nad jejím pohybem. U LED indikátorů stavu nabití a provozního režimu myši si můžete zvolit jejich barvu z mnoha nabízených odstínů a sladit tak svou myš s vaším PC, hrou nebo osobním stylem.

Cena a dostupnost

Očekává se, že herní klávesnice Logitech Gaming Keyboard G105 ve verzi pro Call of Duty bude v České republice k dispozici během listopadu za doporučenou maloobchodní cenu 1749 Kč. Laserová herní myš Laser Mouse G9X ve speciální edici pro hru Call of Duty by měla být k dostání v České republice rovněž v listopadu a její doporučená maloobchodní cena je 1999 Kč. Běžné verze obou produktů jsou již nyní na trhu. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com

O společnosti Logitech

Logitech je předním světovým výrobcem produktů, které spojují svět lidí a digitálních technologií. Hardware a software společnosti Logitech podporuje nejrůznější počítačové, komunikační a zábavní platformy a přináší vyšší kvalitu při ovládání počítače, poslechu hudby, sledování filmů, hraní her, využívání sociálních sítí, audiovizuální komunikaci přes internet, v oblasti bezpečnostních video systémů a při ovládání zařízení pro domácí zábavu. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI).