HP odměňuje zákazníky používající originální inkoustové kazety

PRAHA, 11. října 2011 – Společnost HP oznámila úspěšné spuštění programu pro odměňování zákazníků, kteří pro své inkoustové tiskárny volí originální tiskové náplně. Za první měsíc této výhody využily desítky zákazníků, kteří tak získali slevu na další nákup.
Každému uživateli, který od 1. září do své tiskárny nainstaloval nové originální inkoustové kazety, se zobrazí dialogové okno s nabídkou získání slevového kódu. Tento program se vztahuje na všechny tiskárny představené od jara tohoto roku a na budoucí modely.  (TZ)

„Za každou originální tiskovou náplň získá zákazník slevový kód v hodnotě 30 Kč, přičemž tato částka odpovídá slevě ve výši 10–18 % z celkové ceny většiny tiskových kazet. Takto získané kódy je možné rovněž sčítat a to přímo v nákupním košíku obchodního portálu www.hpmarket.cz ,“ říká Jana Kučerová, marketingová manažerka HP. „Jedná se o další z mnoha způsobů, kterými společnost HP podporuje ty zákazníky, kteří používají tiskárnu

HP a originální spotřební materiál,“ dodává.

Aby mohl zákazník této možnosti využít, je třeba se zaregistrovat. Slevový kód s instrukcemi jak jej použít bude poté doručen do emailové schránky zákazníka. Slevu je možné čerpat při dalším nákupu na serveru HPmarket.cz.

Proč používat originální tiskové kazety HP

Společnost HP významně investuje do vývoje svých tiskových řešení a z toho plynoucí výhody mohou zákazníci naplno využít jedině s originálním spotřebním materiálem. Jedná se zejména o jistotu špičkové kvality tisku, vysoké spolehlivosti, přesné výtěžnosti a  ekologického zpracování použitých originálních tiskových kazet.

O internetovém obchodě HPmarket.cz

Internetový obchod HPmarket.cz je oficiálním internetovým obchodem HP, který se již od roku 1999 zaměřuje na prodej produktů HP zejména do domácností a malých kanceláří. HPmarket.cz nabízí kompletní nabídku počítačů, notebooků, tiskáren, příslušenství a originální spotřební materiál.

O společnosti HP

HP neustále vytváří nové příležitosti k tomu, aby technologie měly smysluplný přínos pro jednotlivce, firmy, státní správu a celou společnost. Portfolio největší technologické firmy světa zahrnuje tisková řešení, osobní výpočetní techniku, software, služby a IT infrastrukturu. Konvergencí cloudu a konektivity vytváří HP perfektně provázané, bezpečné a kontextově vysoce senzitivní prostředí pro dokonale propojený svět. Další informace o společnosti HP (NYSE: HPQ) jsou k dispozici na webu www.hp.com

Tagged