Rompa CZ zefektivní plánování výroby s řešením Infor ERP Enterprise (LN)

PRAHA – 23. listopadu 2011 – Společnost Infor, přední dodavatel podnikového softwaru s více než 75 000 zákazníky, dnes ohlásila, že společnost Rompa CZ, české zastoupení globálního výrobce vstřikovaných plastů, bude využívat řešení Infor ERP Enterprise (LN), aby zefektivnila procesy plánování výroby a zvýšila kvalitu v souladu s novými certifikacemi především pro oblast automobilového segmentu. (TZ)

  • Rompa je globální dodavatel plastových komponent a obalů. Rompa CZ se sídlem ve Vyškově se specializuje na automobilový a technický trh a trh se spotřební elektronikou. Její doménou je výroba vstřikovaných plastových dílů a jejich montáž, tepelně tvarované blistrové obaly a transportní proložky.

  • S ohledem na skutečnost, že Rompa CZ je jediným výrobním závodem skupiny v Evropě, je cílem společnosti zlepšit procesy v oblasti vysoce kvalitních produktů, podporovat procesy štíhlé výroby a dodávat produkty v konzistentní kvalitě, za konkurenceschopné ceny a s vysokou přidanou hodnotou.

  • Společnost se rozhodla implementovat řešení Infor ERP Enterprise (LN), protože ideálně splňuje požadavky na řízení v oblasti diskrétní zakázkové výroby.

  • Kontrakt na implementaci byl podepsán v srpnu 2011, implementace byla zahájena v září. Předpokládaný termín zahájení rutinního provozu je duben 2012.

Komentář zákazníka

„S rapidním rozvojem automobilového průmyslu v České republice rostou také požadavky našich zákazníků na přesnost dodávek a používání standardních procesů v automotive odvětví,“ řekl Martin Kuráň, Finanční & HR manažer ze společnosti Rompa CZ. „Proto jsme zvolili řešení Infor ERP Enterprise (LN), které má dlouhou a prověřenou historii v oblasti diskrétní výroby a podpory automotive standardů.“

Komentář Infor

„Výrobní společnosti, zejména na vysoce konkurečním automobilovém trhu, jsou dnes pod tlakem svých zákazníků, kteří požadují rychlejší a přesnější dodávky při stejných či nižších nákladech,“ řekl Pavel Jelínek, ředitel Infor Consulting Services v České republice. „Největší výzvy spočívají v centru samotných výrobních procesů. S řešeními Infor mohou firmy jako je například Rompa CZ optimalizovat využití svých výrobních zdrojů, zvýšit efektivitu, lépe splnit požadované standardy, zvýšit průchodnost a snížit náklady.“

O společnosti Rompa CZ

Rompa Group je mezinárodní výrobní společnost uznávaná v oblasti designu, vývoje a výroby plastových dílů, obalů a montáží po celém světě. Nabízí jedinečnou kombinaci vstřikování termoplastů a tepelného tvarování, jakož i řadu dekoračních technik. Navíc poskytuje logistická řešení na míru každému zákazníkovi, ať už se nachází kdekoli. Skupina Rompa má dceřiné společnosti na různých místech celého světa. Sídlo skupiny se nachází v jižní části Nizozemska, poblíž měst Eindhoven, Utrecht a Antverpy.

O společnosti Infor

Infor je přední poskytovatel podnikového softwaru a služeb, který pomáhá více než 75 000 zákazníků ve 164 zemích zefektivňovat jejich podnikání a řídit obchodní růst. Více zjistíte na www.infor.com.