Vánoce ve znamení smartphonů a příslušenství

Praha, 5. prosince 2011 – „Chytré telefony jsou jednoznačně hitem těchto Vánoc a některý model ze stáje Samsung, Apple, HTC či Sonny Ericson bude čekat pod stromečkem na mnoho z nás. Trendem letošního roku je u nás výrazné posílení prodeje smartphonů, ale i zvýšení zájmu o další vybavení jako jsou profesionální držáky do auta, audio doplňky pro lepší zážitek z hudby, stylová pouzdra a další ochranné doplňky. Každou chvíli se navíc objevují nové zajímavé modely, které posunují komunikaci o kousek dál.“ (TZ)

„Jednoznačně nejprodávanějším modelem na Sunnysoft.cz a hvězdou nadcházejících Vánoc je smartphone letošního roku Samsung Galaxy SII, ze stejné stáje se minulý týden dobře uvedl model Galaxy Note, který je velmi zajímavou kombinací smartphonu a tabletu. Navíc v nejbližších dnech napjatě očekáváme další novinku Samsung Galaxy Nexus. Ten by se měl stát dárkovým hitem doslova přes noc. Jako první nabídne totiž očekávaný Android 4 a Super Amoled HD displej. Fenoménem je, že plnohodnotné chytré telefony již můžete pořídit za pár tisíc korun. Velký zájem je například o Sony Ericsson Xperia mini, za nejž dáte necelé čtyři tisíce a získáte velmi svižný procesor i 5Mpx fotoaparát s podporou HD videa.“

Říká Michael Horejsek, senior produktový manažer, Sunnysoft

O Sunnysoft s.r.o., divize Obchod

Jsme přední maloobchodní prodejce chytrých telefonů a tabletů s 12ti letou historií. Ke smartphonům a mobilním telefonům známých i neznámých značek nabízíme prostřednictvím sítě prodejen a eShopu nejširší nabídku příslušenství na trhu i odborné poradenství. Mezi naše spokojené zákazníky patří jednotlivci i největší tuzemské firmy a organizace.

Na našem trhu zastupujeme mimo jiné anglický Powertraveller (www.solarninabijecky.cz), švédský Brodit (držáky mobilních zařízení do aut, www.brodit.cz) a rovněž švédský Krusell (stylová pouzdra a brašny pro mobilní telefony a notebooky www.krusell.cz).

Ve společnosti Sunnysoft tvoří divize Obchod společně s divizí Software, která se specializuje na software pro mobilní platformy, dva hlavní pilíře její činnosti. V roce 2009 se společnost Sunnysoft umístila v žebříčku firem TOP 100 ICT, získala titul IT produkt 2009 za řešení mControl a uvedla na trh značku Powertraveller. Více na www.sunnysoft.cz.