První obsahový update Star Wars: The Old Republic – Rise of the Rakghouls

Již měsíc po startu MMO Star Wars: The Old Republic je připraven na vydání první obsahový update s podtitulem Rise of the Rakghouls, který vyjde v úterý 17. ledna a přinese nový obsah pro skupiny hráčů na vyšších úrovních, doplňující herní prvky, další vyvážení herních mechanismů a opravy chyb. (TZ)

Studio BioWare bude pro předplatitele i nadále v průběhu roku pravidelně vydávat obsahové updaty. Ten příští je plánován na březen 2012 a přinese nové flashpointy, operace, válečné zóny a herní systémy. Kromě výše uvedeného nabídne obsahový update Rise of the Rakghouls rovněž řadu změn ovlivňujících celou hru, mj. omezení válečných PvP zón na 50. úroveň, podporu anti-aliasingu a změny v PvP na Ilumu.

  • Ve flashpointu Kaon Under Siege se skupiny až čtyř hráčů za Republiku nebo Impérium musí vydat na planetu Kaon s úkolem potlačit vzpouru Rakghoulů a zajistit si loajalitu hegemonie Tion. Tento flashpoint je k dispozici jen pro postavy 50. úrovně a je dostupný v módech Normal a Heroic.
  • Operace Karagga’s Palace je pokračováním druhé úvodní operace hry. Týmy 8 nebo 16 hráčů se v ní utkají s Karaggou a huttským kartelem poté, co Huttové ukončili dlouhé období neutrality a porušili všechny dohody s Republikou i Impériem. Z obav z hrozby dalších stran bojujících o kontrolu nad galaxií vyšlou obě frakce týmy svých nejschopnějších bojovníků, aby se utkali s Karaggou a zjistili jeho úmysly. Tuto operaci půjde absolvovat v módech Normal, Heroic a Nightmare.

Další informace o obsahovém updatu Rise of the Rakghouls najdete na oficiálním webu www.StarWarsTheOldRepublic.com.

Tagged