Nová webová kamera Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam dodává tradičním webovým videím sofistikované možnosti

NEWARK, Kalifornie — 16. října 2012 — Dnes společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) rozšířila způsoby, které máte k dispozici pro streamování a vytváření videí, díky nové webové kameře Logitech® Broadcaster Wi-Fi® Webcam. Webkamera je vytvořena pro profesionály v oblasti videa, bloggery a příznivce koníčků a nabízí vám volnost dělat mnohem více, než čeho byste mohli dosáhnout s jinými webovými kamerami, včetně živého streamingu, natáčení videa ze dvou různých úhlů nebo video chatování, na vašem oblíbeném modelu počítače Mac®. (TZ)

S webovou kamerou Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam můžete snadno vytvářet profesionálně vyhlížející videa na počítačích Mac – a můžete být například profesor a nahrávat si svou přednášku anebo instruktor nebo hudebník, který chce ukázat způsoby hraní na kytaru. Živě snímané video můžete streamovat přímo na Ustream® a použít iPad®, iPhone® nebo Mac pro kontrolu a náhled hotového videoklipu. Webkamera Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam může také sloužit jako druhá video kamera, kdy dodá doplňující perspektivu a vy tak můžete zachytit dění mimo zorné pole webkamery vestavěné v počítači Mac. A díky bezdrátovému připojení můžete natáčet z prakticky jakéhokoli úhlu si budete přát. Aby zaznamenaný obsah byl bohatší a dynamičtější, můžete snadno zabírat dva pohledy současně a spojovat je dohromady.

„Webová kamera Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam vám umožní streamovat a nahrávat obraz jako profesionál,“ řekl Mike Culver, viceprezident rozvoje značky pro spotřebitelské počítačové platformy ve společnosti Logitech. „Pomůže vám naplno využít možností vašeho stávajícího video vybavení, které nabízí MacOS a iOS, pro dosažení mnohem dynamičtějšího streamingu, záznamů a video chatování. Může snímat tam, kam se vestavěná webkamera nedostane, a stačí stisknout tlačítko a můžete přepínat mezi záběrem z vaší vestavěné webkamery a kamery Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam, takže vaši přátelé a obecenstvo si mohou vychutnat obvyklejší pohled na dané prostředí nebo se v něm spolu s vámi pohybovat.“

Aby mohla webová kamera Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam hladce rozšiřovat možnosti vaší mobility a kreativity, je navíc kompatibilní s oblíbenými aplikacemi pro počítače Mac. Můžete nahrávat video pomocí aplikací QuickTime® nebo Photo Booth®, stříhat a pouštět videoklipy v programech iMovie® nebo Final Cut Pro® a chatovat s obrazem přes FaceTime®, iChat® nebo Skype™.

Cena a dostupnost

Očekává se, že webová kamera Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam bude ve Spojených státech i v Evropě k dostání v říjnu 2012 za doporučenou maloobchodní cenu 4999 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com nebo na blogu společnosti Logitech.

O společnosti Logitech

Logitech je předním světovým výrobcem produktů, které spojují svět lidí a digitálních technologií. Hardware a software společnosti Logitech podporuje nejrůznější počítačové, komunikační a zábavní platformy a přináší vyšší kvalitu při ovládání počítače, poslechu hudby, sledování filmů, hraní her, využívání sociálních sítí, audiovizuální komunikaci přes internet, v oblasti bezpečnostních video systémů a při ovládání zařízení pro domácí zábavu. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI).