MSI představuje 27″ All-in-One PC s Windows 8: AE2712

Společnost MSI uvádí dva nové All-in-One počítače, AE2712 a AE2712G. Oba jsou vybaveny bezrámovým, 27″ panelem s full HD rozlišením a podporou dotykového ovládání všemi deseti prsty. AE2712 a AE2712G nabídnou výkon 3.generace Intel Core i5 procesorů v kombinaci s NVIDIA GeForce GT630M grafickou kartou, vše pod taktovkou nového  operačního systému Windows 8. Model MSI AE2712G bude dostupný začátkem listopadu.  (TZ)

Windows 8

MSI Wind Top AE2712 a AE2712G přicházejí s předinstalovaným systémem Windows 8 a multidotykovou podporou ovládání s možností snímání až 10ti bodů současně. Díky tomuto ovládání a novému UI rozhraní si můžete užít výhod systému Windows 8 mnohem intuitivněji a pohodlněji.

Komponenty Military Class II

MSI Wind Top AE2712/AE2712G jsou vybaveny součástkami řady Military Class II, které zahrnují kovové zalité cívky, polymerové kondenzátory a kondenzátory s pevným dielektrikem. Všechny tyto součástky, souhrnně nazývané jako Military Class II, získaly certifikaci „U.S. Military Standard“ a zaručují maximální stabilitu a výkon při současně nižších energetických nárocích.

MSI technologie Instant Display

Oba nové All-in-One zařízení nabízejí široké možnosti využití. Pomocí integrovaného HDMI rozhraní je možné připojit druhý displej, projektor, nebo LCD televizi a rozšířit si tak pracovní či zobrazovací plochu. MSI Wind Top AE2712 a AE2712G lze ale využít i jako displej pro další zařízení. Díky technologii MSI Instant Display lze přes HDMI připojit externí zdroj signálu bez nutnosti zapínat vlastní All-in-One počítač. MSI Wind Top tak bude fungovat pouze jako monitor. Funkce monitoru je možná i při zapnutém AIO počítači, přepínání mezi zobrazením vlastního PC a externím zdrojem zajišťuje tlačítko na panelu MSI zařízení.

Smart Media link

MSI nástroj Smart Media Link poskytuje uživatelům možnost využít tablety, notebooky nebo televize a jiná mobilní zařízení s podporou DLNA, pracující ve společné WiFi nebo LAN síti, pro snadné přehrávání a sdílení videa, hudby nebo zobrazení fotek ze všech zařízení v síti.

O společnosti

MSI se pyšní více než dvacetiletou zkušeností v navrhování a výrobě IT produktů s vysokým výkonem. MSI se zaměřuje především na design a výrobu notebooků, kde se soustředí především na herní segment. Herní notebooky MSI jsou pověstné svou kvalitou a bezkonkurenčním poměrem cena/výkon. MSI dále navrhuje a vyrábí špičkové, spolehlivé a maximálně výkonné základní desky, grafické karty, spotřební elektroniku a periferie. S certifikací ISO 9001 a ISO 14001 poskytují výrobky MSI nejvyšší výkon a spolehlivost.

Naše výrobky dodáváme prostřednictvím místních poboček v Holandsku, Srbsku, Německu, Itálii, Polsku, Francii, Rusku, Taiwanu, USA, Kanadě, Brazílii, Japonsku, Číně, Korei, Austrálii, Velké Británii a Indii. MSI dodává své produkty distributorům, výrobcům PC a systémovým integrátorům. Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách cz.msi.com, nebo na stránkách aio.msi.comgame.msi.com a mc3.msi.com.