Ke smartphone ZTE Kis Plus přidává v dubnu T-Mobile pouzdra zdarma

Praha 4. dubna 2013 – Se speciální prodejní akcí přichází v dubnu tuzemský mobilní operátor T-Mobile ve spolupráci s výrobcem mobilních telefonů ZTE. Zákazníci, kteří si na prodejnách T-Mobile zakoupí smartphone ZTE Kis Plus, obdrží jako dárek i pouzdro přesně na míru jejich novému telefonu. Kryt přístroj nejen spolehlivě ochrání proti poškrábání a újmě při drobných nárazech, ale propůjčí mu také nový atraktivní vzhled. Na výběr je černá texturovaná verze ze silikonu nebo bílé plastové pouzdro s nápaditými designovými prvky. Základní nedotovaná cena telefonu je 2 599 Kč. (TZ)

ZTE Kis Plus si díky příznivé ceně a snadné obsluze zamilují zejména mladší zákazníci, například z řad studentů, a ti, kteří se ve světě smartphonů teprve zabydlují. Pro ně má ZTE Kis Plus celou řadu funkcí pro komunikaci, zábavu a organizaci času. K příjemnému každodennímu používání přispívá velikost přístroje s úhlopříčkou displeje 3,5 palce. Smartphone se snadno vejde do každé kapsy či kabelky, displej telefonu je však dostatečně rozměrný pro pohodlné ovládání, surfování po internetu, sledování multimédií nebo vyřízení nejdůležitějších pracovních povinností. O nadstandardní výdrž telefonu na jedno nabití se postará lithium-iontový akumulátor s kapacitou 1400 mAh. Při standardním používání se ZTE Kis Plus obejde bez nabíječky i 4 dny.

Přehled parametrů telefonu ZTE Kis Plus

Rozměry: 114,3 × 61,6 × 11,5 mm

Hmotnost: 127 gramů

Displej: 3,5″, TFT LCD, kapacitní, 65 tisíc barev, rozlišení 480 x 320

Baterie: Li-Ion, 1400 mAh

Datové funkce: GPRS: ano, EDGE: ano, HSDPA: 7,2 Mb/s, HSUPA: 5,7 Mb/s,

Wi-Fi: 802.11b/g/n, Bluetooth: 2.1 (A2DP), microUSB, USB 2.0

Podporované sítě: GSM: 900/1800/1900 MHz, EDGE, GPRS, 3G: 900/2100 MHz, HSDPA

Navigace vestavěná GPS: ano (A-GPS), Google Mapy

Paměť: 512 MB RAM, 256 MB ROM, paměťová karta: 32 GB microSDHC

Čipová sada, procesor: Qualcomm MSM7227T 800 MHz single-core

Fotoaparát: 3,2 MPx (2048 x 1536 px), autofocus, vyvážení bílé, macro,

video (640 × 480 px)

Operační systém: Android 2.3.6 (Gingerbread)

O společnosti ZTE CZECH

ZTE CZECH s.r.o. je českým zastoupením 4. největšího světového výrobce mobilních telefonů, ZTE Corporation. Mezi prodejní úspěchy ZTE patří smartphony s operačním systémem Android, např. ZTE Blade II, ZTE Skate, ZTE Kis Plus. V roce 2012 uvedla i telefon s operačním systémem Windows Mobile 7.5, a to ZTE Tania.

Produktové portfolio ZTE v České republice doplňují tablety, a dále USB modemy pro mobilní internet, nově i v síti nové generace LTE (Long Term Evolution) s konektivitou až 100 Mbps.

Kromě přístrojů pro uživatele nabízí i kompletní infrastrukturní řešení pro pevné i mobilní telefonní sítě.

Telefony a modemy pod značkou ZTE prodávají u nás mobilní operátoři Telefónica, Vodafone i TMobile.

O společnosti ZTE Corporation

ZTE (Zhong Xing Telecommunication Equipment) je čínská společnost podnikající v oboru komunikačních technologií. Nabízí kompletní infrastrukturní řešení pro kabelové i bezdrátové počítačové sítě, pevné i mobilní telefonní sítě, videokonference, optický přenos signálů a další. Mimo to se zabývá i vývojem sítí nové generace (LTE) a stává se významným celosvětovým výrobcem mobilních telefonů. ZTE nyní již patří 4. pozice největšího celosvětového dodavatele mobilních telefonů podle počtu prodaných kusů.

ZTE spolupracuje s více než 500 operátory ve více jak 120 zemích světa. V posledním období ZTE sklízí úspěchy v prodejích smartphonů s operačním systémem Android, např. ZTE Skate Pro, ZTE Kis Plus, ZTE Blade II a další. Nabízí také telefon s operačním systémem Windows Mobile, a to ZTE Tania.

Společnost byla založena roku 1985 a dnes patří k největším v Číně. Její sídlo se nachází ve městě Shen-Zhen. V roce 2012 zaměstnává ZTE ve světě okolo 85 000 lidí. ZTE Corporation založila několik výzkumných a vývojových pracovišť, a to ve Francii, v USA, ve Švédsku, Indii, Pákistánu a v Číně. Více informací získáte na stránkách http://www.zte.com.cn.