LAMA Plus – Hungarian Thermal Tour

Již pátý rok pořádá společnost LAMA Plus s.r.o. pro své zákazníky unikátní prodloužený víkend, v luxusním hotelu s lázeňskými wellness procedurami a jedinečnými zážitky, s názvem Hungarian Thermal Tour. Celkem je pro zákazníky připraveno 32 pohodlných sedadel v autobuse. Možnost získat své sedadlo má každý – vyhlášeno je 8 kategorií, ve kterých stačí co nejrychleji splnit stanovený obratový cíl v období 1.4. – 30.9.2013. A pozor! Věrní zákazníci navíc získají speciální bonus a do cílového obratu jim bude započítán také celý obrat za měsíc březen. (TZ)

V jakých kategoriích lze získat báječný wellness víkend?

1. Hewlett-Packard – 5 míst

LAMA Plus je autorizovaným distributorem Hewlett-Packard již 13 let. Ve svém sortimentu nabízí více než 500 položek inkoustových cartridgí, více než 250 položek z oblasti laserového tisku, více než 250 položek papírů a fólií pro maloformátový i velkoformátový tisk a 30 položek z oblasti datových médií. V roce 2012 byla LAMA Plus vyhlášena nejlepším distributorem spotřebního materiálu HP ve střední a východní Evropě.

2. LOGO – 5 míst

Vlastní značka „LOGO“ tvoří ojedinělou kolekci jak doplňků, tak spotřebního materiálu pro výpočetní a kancelářskou techniku. Je symbiózou kvality, atraktivního balení a nejvýhodnějších cen poskytujících příležitost pro generování zajímavých marží. LOGO kolekce obsahuje přes tisíc produktů.

3. UPrint – 5 míst

Francouzská značka kompatibilního spotřebního materiálu pro tiskárny 11 výrobců. Zahrnuje více než 160 položek pro inkoustový tisk a více než 130 položek pro laserový tisk, fólie do faxu a foto papíry. LAMA Plus je výhradním distributorem této značky. Nejlepší prodejci UPrintu se v květnu zúčastnili víkendu v Lyonu s nezapomenutelným zážitkem, jakým byla návštěva fotbalového utkání hvězdných týmů Olympique Lyonnais – Paris Saint Germain.

4. E-Blue + Enzatec + Team Scorpion – 5 míst

Nákup atraktivních, kvalitních, designově vyšperkovaných počítačových doplňků značek E-Blue, Enzatec a Team Scorpion je další způsob, jak si zajistit cestu do Maďarska. V nabídce má LAMA Plus – výhradní distributor této značky – více než 100 položek značky E-Blue a téměř 70 položek značky Enzatec. Zájemci si mohou zažádat o Partnerství Neporazitelných a získat navíc řadu výhod a zpětné bonusy z prodejů těchto značek.

5. Dell + Samsung + OKI – 3 místa

Místa v autobuse lze také získat za nákupy spotřebního materiálu značek Dell, Samsung a OKI, z nichž poslední jmenované značky je LAMA Plus autorizovaným distributorem. V sortimentu naleznete téměř 240 položek značky Dell, více než 170 položek značky Samsung a téměř 380 položek značky Oki.

6. Epson – 3 místa

Wellness víkend si můžete také užít, jestliže nakupujete spotřební materiál značky Epson. V nabídce autorizovaného distributora naleznete více než 550 položek pro inkoustový tisk, více než 220 položek pro laserový tisk a více než 150 typů foto papírů a papírů pro velkoformátový tisk.

7. Brother – 3 místa

Další z možností jak se stát účastníkem luxusního víkendu ve skvělé společnosti je co nejrychleji splnit stanovený cíl ve spotřebním materiálu značky Brother. V sortimentu společnosti LAMA Plus, která je autorizovaným distributorem této značky, naleznete téměř 90 položek pro inkoustový tisk, více než 110 položek pro laserový tisk, téměř 40 typů etiket a foto papírů, více než 50 typů tiskáren samolepicích štítků, více než 140 pásek do tiskáren samolepicích štítků a téměř 60 typů razítek.

8. Celý sortiment – 3 místa

Poslední kategorii tvoří veškerý sortiment, který společnost LAMA Plus svým resellerům nabízí. Jedná se o více než 12 000 položek spotřebního materiálu a počítačových doplňků od téměř 80 výrobců.

Ti nejrychlejší, kteří splní stanovený cíl v jednotlivých kategoriích, získají své sedadlo. Ale šanci mají i další v pořadí – v 8 soutěžních kategoriích může jeden zákazník získat výhru maximálně 2krát, takže jeho případných zbylých 6 výher připadá ve prospěch následujícího zákazníka v pořadí.

Nákupy u LAMA Plus se teď vyplatí ještě více, zajistěte si také své sedadlo. Komfortní ubytování, wellness program po celou dobu pobytu s masáží a speciální večerní program ve skvělé společnosti čeká třeba právě na Vás.

Kompletní informace včetně pravidel soutěže naleznete na www.lama.cz

O společnosti LAMA Plus

LAMA Plus s.r.o. je ryze českou obchodní společností. Profiluje se jako komplexní zdroj spotřebního materiálu a doplňků pro IT resellery v rámci evropského kontinentu. Společnost je přímým dovozcem originálních materiálů stejně jako cenově dostupnějších materiálů kompatibilních. LAMA Plus je v ČR jediným autorizovaným distributorem výhradně spotřebního materiálu řady předních světových výrobců, např. Hewlett-Packard, Epson, Lexmark, OKI, Brother, Verbatim, Imation, TDK, Goodram. Svým partnerům nabízí také produkty dalších renomovaných značek – Canon, Xerox, IBM, Minolta, Ricoh, Sharp, Kyocera, Toshiba, … LAMA Plus je výhradním distributorem baterií Polaroid, kompatibilních produktů Fullmark, Copygraph, UP  v ČR a SR.

LAMA Plus se odlišuje od ostatních obchodních firem v této oblasti v ČR také vlastní produkční řadou značky LOGO. Tato ojedinělá kolekce počítačových doplňků a spotřebního materiálu pro výpočetní a kancelářskou techniku je symbiózou kvality, atraktivního balení, které výrazně podporuje prodejnost, a nejvýhodnějších cen. Společnost LAMA Plus dodává zboží prodejcům, systémovým integrátorům i renomovaným obchodním řetězcům po celé ČR. Firma má své zastoupení také na Slovensku a v Polsku odkud zásobuje země Evropské unie i další státy Evropy (cca 15 zemí). Již tradičně společnost LAMA Plus vystavuje na veletrzích CeBIT a Paperworld v Německu.

Více informací naleznete na www.lama.cz a
www.logoland.eu

Distributor LAMA Plus s.r.o. v listopadu roku 2005 založil síť SMAT – síť maloobchodních prodejen specializovaných na spotřební materiál a počítačové doplňky pro kancelářskou a výpočetní techniku. Síť sdružuje 27 prodejen v rámci ČR a SR. Téměř 11000 produktů spotřebního materiálu a počítačových doplňků pro výpočetní a kancelářskou techniku spolu s odborným poradenstvím může nabídnout kterákoliv z prodejen SMAT.

Více informací naleznete na www.smat.cz nebo www.smat.sk.