S LAMA Plus do Lyonu na Olympique Lyonnais a Paris Saint Germain

Druhá polovina roku 2012 se nesla ve znamení Fotbalové mánie. LAMA Plus  vyhlásila soutěž o nejlepší prodejce kompatibilního spotřebního materiálu značky UPrint. Vítězové se mohli těšit na velmi atraktivní odměnu, a to na víkend strávený ve francouzském Lyonu spojený s návštěvou fotbalového zápasu týmů Olympique Lyonnais – Paris Saint Germain, které patří mezi nejlepší družstva francouzské ligy. Víkendového dobrodružství se v květnu letošního roku zúčastnilo 11 zákazníků z ČR, SR a Polska. (TZ)

Odlet z Prahy do Lyonu stihli všichni, a tak mohl začít prodloužený víkend ve znamení pohody, dobré nálady, poznávání krás Lyonu a ochutnávky lokálních specialit. V místní kavárně proběhlo první seznámení s francouzskou kuchyní – sýrové speciality, dezerty, marchmallows, to vše prokládáno francouzskými víny. Odpoledne bylo věnováno prohlídce Lyonu. Zákazníci mohli obdivovat Basilique Notre-Dame de Fouviére a hned za ní neuvěřitelný výhled na celý Lyon, který v tu chvíli měli jako na dlani. Malebné úzké uličky je zavedly do centra Lyonu, kde si prohlédli katedrálu sv. Jana, v „nové“ čtvrti nesměl chybět rozchod na nákupy a po břehu Rhony následoval návrat do hotelu strategicky umístěného v těsné blízkosti stadionu.

Neděle byla den ,,D“ – večer s fotbalovým zápasem Olympique Lyonnais – Paris Saint Germain. Už od rána byli všichni netrpěliví, a tak není divu, že si většina našla chvilku na prozkoumání okolí stadionu Olympique Lyonnais. Aby čas do večera rychleji utekl, byla naplánována návštěva zdejšího proslulého tržiště, kde jsou nabízeny potraviny domácí výroby té nejvyšší kvality. Větší část skupiny zde poprvé ochutnala žabí stehýnka, na šneky už si mnozí ovšem netroufli. Čím více se blížil večer, tím více lidí se začínalo shromažďovat před stadionem s kapacitou 43 tisíc diváků. Vybavena nezbytnými fanouškovskými šálami se i naše skupina vydala do centra dění. Ze sedaček vzdálených 30 metrů od střídaček obou týmů byl výhled na hrací plochu perfektní. Za Paris Saint Germain nastoupila legenda světového fotbalu David Beckham a jeden z nejlepších hráčů světa Zlatan Ibrahimovič. Trenér Carlo Ancelotti společně se svým asistentem Claudem Makelelem měli v obraně k dispozici hvězdného obránce Alexe. Domácí fanoušci se prezentovali neúnavnou podporou od první až do poslední minuty a atmosféra na stadionu byla opravdu neuvěřitelná. Po 90 odehraných minutách bylo na výsledkové tabuli skóre 0:1 pro Paris Saint Germain, což pro hosty znamenalo zisk titulu francouzské ligy po dlouhých 19 letech.

Pro ty, kteří s námi tentokrát nebyli, zbývá snad jen dodat, že výlet stál opravdu za to a tak jako ve Francii, jsme se už dlouho všichni nenasmáli.

Příště budeme rádi, když s námi pojedete i Vy.

O společnosti LAMA Plus

LAMA Plus s.r.o. je ryze českou obchodní společností. Profiluje se jako komplexní zdroj spotřebního materiálu a doplňků pro IT resellery v rámci evropského kontinentu. Společnost je přímým dovozcem originálních materiálů stejně jako cenově dostupnějších materiálů kompatibilních. LAMA Plus je v ČR jediným autorizovaným distributorem výhradně spotřebního materiálu řady předních světových výrobců, např. Hewlett-Packard, Epson, Lexmark, OKI, Brother, Verbatim, Imation, TDK, Goodram. Svým partnerům nabízí také produkty dalších renomovaných značek – Canon, Xerox, IBM, Minolta, Ricoh, Sharp, Kyocera, Toshiba, … LAMA Plus je výhradním distributorem baterií Polaroid, kompatibilních produktů Fullmark, Copygraph, UP  v ČR a SR.

LAMA Plus se odlišuje od ostatních obchodních firem v této oblasti v ČR také vlastní produkční řadou značky LOGO. Tato ojedinělá kolekce počítačových doplňků a spotřebního materiálu pro výpočetní a kancelářskou techniku je symbiózou kvality, atraktivního balení, které výrazně podporuje prodejnost, a nejvýhodnějších cen. Společnost LAMA Plus dodává zboží prodejcům, systémovým integrátorům i renomovaným obchodním řetězcům po celé ČR. Firma má své zastoupení také na Slovensku a v Polsku odkud zásobuje země Evropské unie i další státy Evropy (cca 15 zemí). Již tradičně společnost LAMA Plus vystavuje na veletrzích CeBIT a Paperworld v Německu.

Více informací naleznete na www.lama.cz a
www.logoland.eu

Distributor LAMA Plus s.r.o. v listopadu roku 2005 založil síť SMAT – síť maloobchodních prodejen specializovaných na spotřební materiál a počítačové doplňky pro kancelářskou a výpočetní techniku. Síť sdružuje 27 prodejen v rámci ČR a SR. Téměř 11000 produktů spotřebního materiálu a počítačových doplňků pro výpočetní a kancelářskou techniku spolu s odborným poradenstvím může nabídnout kterákoliv z prodejen SMAT.

Více informací naleznete na www.smat.cz nebo www.smat.sk.