Rostislav Schwarz posiluje finanční divizi ve společnosti Ness

Praha – 11. února 2014 – Ness Technologies, Inc., globální poskytovatel komplexních řešení a business služeb v oblasti informačních technologií, uvedl Rostislava Schwarze na pozici Delivery ředitele sektoru Finance. Jeho cílem bude posílit pozici finanční divize společnosti Ness, která je klíčovým dodavatelem předních bank, pojišťoven a fondů, zintenzivnit komunikaci s klíčovými klienty a zvýšit efektivitu realizovaných projektů. (TZ)

Rostislav Schwarz (42) působí ve finančním sektoru již déle než 20 let. Zkušenosti má zejména v oblasti vývoje a prodeje produktů přímého bankovnictví. Do společnosti Ness přišel z ČSOB, předtím působil řadu let jako projektový manažer v České spořitelně. Schwarz vystudoval Bankovní institut, vysokou školu se zaměřením na bankovní management. Jeho největším koníčkem je vytrvalostní běh.

O Ness Technologies

Společnost Ness Technologies je globálním partnerem v oblasti business procesů a technologií. Řešení a služby pokrývají všechny vertikály i procesy v podnikání jejích zákazníků od softwarového inženýrství, systémovou integraci, vývoj aplikací, poradenství a distribuci software. Své služby staví na dlouhodobě budovaných a ověřených kompetencích, včetně nabídky outsourcingu, near shore i off shore dodávek. Se 7000 zaměstnanci v pobočkách v Severní Americe, Evropě, Izraeli a Indii má Ness potřebnou sílu a invenci pro realizaci obchodních i technologických cílů svých zákazníků ve více než 20 zemích. Ness spojuje výhody globálního know-how a místních odborných i obchodních znalostí. Na českém trhu patří k leaderům v oblasti business a IT služeb. Tým 600 odborníků v Praze, Brně a Ostravě je strukturován tak, aby byl vždy blízko zákazníkům a jejich potřebám. Více nahttp://www.ness.com/cz/