Revoluční doplňky pro mobily budí rozruch v ulicích

(Praha, 3. července 2014) – Virtuální operátor Tesco Mobile představil nedávno sadu svých unikátních doplňků pro mobilní telefony. Houbička Forehead či Gumička No hands už stihly vzbudit zájem veřejnosti, na internetu se začínají objevovat videa zachycující uživatele nových doplňků přímo v ulicích s otázkou „co má tohle znamenat?“. (TZ)

Před dvěma týdny byly prostřednictvím e-shopu uvedeny na trh a už našly své uživatele, odvážlivce, kteří výzvu operátora Tesco Mobile vzali vážně a směle využívají nové doplňky z jeho dílny.

Jak vidno, Češi si nejen rádi užívají neomezeného volání, ale navíc jim nechybí smysl pro humor a nadsázku. Jak dokazují níže uvedené odkazy na videa z pražských ulic, jež zachycují využití originálních doplňků přímo v praxi. Podívejte se!

https://www.youtube.com/watch?v=vCqYGrKFRGg

https://www.youtube.com/watch?v=X1tDxhBQ3EE

Kompletní set doplňků tvoří celkem 8 unikátních doplňků, jež byly za pomoci designérů z kreativní agentury Loosers vyvinuty s ohledem na tři základní funkce – pohodlí, ochrana a styl.

Základní cena každého z doplňků je 150 Kč vč. DPH, spolu s ním obdrží každý zákazník také SIMkartu s přednabitým kreditem ve stejné hodnotě. Poštovné plně hradí Tesco Mobile. Zájemci je mohou zakoupit v e-shopu na https://www.tescomobile.cz/koupit-sim. Veškeré další informace naleznou i na webu www.tescomobile.cz .