Deník.cz a AdActive od září zaostří na video

Praha, 12. 9. 2014 – Deník.cz přinese svým čtenářům měsíčně stovky původních videí ze svých regionálních redakcí, AdActive bude na Deníku exkluzivním prodejcem videoreklamy. (TZ)

Vydavatelství VLP v září výrazně rozšířilo videoobsah na svých stránkách Deník.cz „Naše regionální redakce, kterých máme sedmdesát jedna, budou v rámci zpravodajské činnosti natáčet až tisíc původních video reportáží měsíčně,“ upřesnil výkonný ředitel VLP Jan Pertl. Informace o událostech, které se odehrávají v nejbližším okolí čtenářů regionálních Deníků, budou doplněné o živé záběry a získají tak na atraktivnosti i věrohodnosti.

Ambice projektu nejsou malé, VLP předpokládá pět milionů shlédnutých videí měsíčně. Což otvírá prostor pro nárůst prodeje preroll, postroll i nestandardní videoreklamy, který bude exkluzivně zajišťovat AdActive.

„Videoreklama je v internetové reklamě obrovský stále rostoucí trend s často velmi nadprůměrnou úspěšností kampaní. Od projektu očekáváme významné vylepšení našich pozic v tomto segmentu,“ říká Jan Vobecký, ředitel AdActive.

O AdActive, s.r.o.

Mediální zastupitelství a agentura AdActive, které působí na českém trhu od roku 2007, zastupuje významné subjekty působící on-line – mezi její klienty patří české mediální a reklamní agentury, významné internetové obchody i koncoví klienti. Tým odborníků má dlouholeté zkušenosti s realizací marketingových kampaní na internetu. Nabízí komplexní servis, zhodnocení investic vložených do reklamy v podobě následných zisků, ulehčuje práci partnerským agenturám. Díky širokému spektru spolupracujících serverů umožňuje velmi přesné zaměření na vhodné cílové skupiny formou tematických nákupních balíčku AdActive Packs. AdActive je zapojena do služby VideoAd, umožňující prodej a spouštění video spotů a je členem Sdružení pro internetový rozvoj (SPIR). AdActive také provozuje lifestylovou prodejní galerii Palác Nákupů.

Další informace: www.adactive.cz.