Logitech získává 10 prestižních ocenění za design produktů

NEWARK, Kalifornie — 17. února 2015 — Dnes společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) oznámila, že sedm jejích produktů získalo ocenění 2014 GOOD DESIGN™ Award a tři produkty byly vyhlášeny vítězi v soutěži o cenu 2015 iF DESIGN AWARD™, což odráží zaměření společnosti vytvářet produkty se špičkovým designem. Letos se jedná o čtvrtý po sobě jdoucí rok, kdy produkty společnosti Logitech získaly ceny GOOD DESIGN a pátý rok v řadě v případě ocenění iF DESIGN AWARDS. (TZ)

Cenami GOOD DESIGN 2014 byly odměněny tyto produkty: pouzdro Logitech® case+, podsvícená klávesnice pro obývací pokoje Logitech® Illuminated Living-Room Keyboard K830, mobilní bezdrátový stereoreproduktor Logitech® X300 Mobile Wireless Stereo Speaker, přizpůsobitelná herní myš Logitech® G502 Proteus Core Tunable Gaming Mouse, nejrychlejší herní myš na světě Logitech® G402 Hyperion Fury™ Ultra-Fast FPS Gaming Mouse, ultra tenká klávesnice a kryt Logitech® Ultrathin Keyboard Folio pro iPad® Air a iPad® mini a ultra tenký kryt s klávesnicí Logitech® Ultrathin pro iPad® Air. Produkty, jež získaly letošní ocenění iF DESIGN AWARD, jsou stojánek a ochranné pouzdro Logitech® AnyAngle, bezdrátová myš Logitech® Wireless Mouse M320 a reproduktor se značkou UE MEGABOOM.

„Zaměřujeme se na vývoj produktů, které jsou krásné a ‚cool‘ současně,“ řekl Bracken Darrell, prezident a CEO společnosti Logitech. „Podařilo se nám uspět a získat mnohá ocenění od prestižních organizací, které se zabývají hodnocením designu, a to po několik let za sebou, a jsme hrdi, když vidíme, že se naše úsilí vyplácí: nikoli pouze v podobě těchto, ale především v podobě uznání ze strany spotřebitelů, kteří se shodují v tom, že vytváříme skutečně úžasné produkty.“

Ceny GOOD DESIGN každý rok uděluje chicagské muzeum architektury a designu Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design pro nejlepší design a produkty ve spolupráci s Evropským centrem pro architekturu, umění, design a urbanistické studie (European Centre for Architecture, Art, Design and Urban Studies).

Ocenění iF DESIGN AWARDS získávají produkty na základě kvality designu, provedení, volby materiálů, stupně inovace, funkčnosti, ergonomie a kromě dalších kritérií i aspektů týkající se univerzálnosti designu a konstrukce.

O společnosti Logitech

Logitech je předním světovým výrobcem produktů, které spojují svět lidí a digitálních technologií. Hardware a software společnosti Logitech podporuje nejrůznější počítačové, komunikační a zábavní platformy a přináší vyšší kvalitu při ovládání počítače, poslechu hudby, sledování filmů, hraní her, využívání sociálních sítí, audiovizuální komunikaci přes internet, v oblasti bezpečnostních video systémů a při ovládání zařízení pro domácí zábavu. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI).