Výkonný ředitel Audatex ČR a SR Derek Cummins jedním z mála „českých“ manažerů přednášejících na letošním CeBITu

Praha, Česká republika, 20. března 2015 – Derek Cummins, výkonný ředitel společnosti Audatex Systems pro Českou republiku a Slovensko, která je významným hráčem na poli IT řešení pro oblast automobilového průmyslu a pojišťovnictví, se zúčastnil letošního mezinárodního veletrhu výpočetní techniky CeBIT v německém Hannoveru jako přednášející a moderátor tématické oblasti „IT Networks, Sourcing and Delivery“ 17. března v rámci konference a výstavy věnované datovým centrům s názvem DCD Converged. (TZ)

V rámci této konference hovořil o svých názorech ohledně přijetí cloudu a cloudových řešení a o tom jaký prospěch by z této technologie mohli mít firmy a podniky včetně reálných příkladů a zkušeností z budování vlastních integrovaných softwarových platforem provozovaných v cloudu společností Audatex. Kromě této přednášky Derek Cummins moderoval a zúčastnil se panelové diskuze s názvem „Softwarově definovaná datová centra a souboj cloudových obrů – kdy a jak změní technologie cloudu podnikové IT?“ společně s dalšími odborníky na toto odvětví: Barak Regev, vedoucí EMEA Cloud Platform ve společnosti Google, John Stevenson, výkonný ředitel společnosti Global Switch a Gwil Davies, ředitel Technology Strategy & Architecture praxe ve společnosti Deloitte.

„Možnost prezentace a moderování diskuze pro DCD Converged v rámci CeBITu a setkání s řadou odborníků z odvětví byla velmi příjemná zkušenost,“ poznamenal Derek a dodal: „Jsem velmi rád, že jsme měli možnost představit naši společnost mezi řadou předních hráčů z odvětví a jsem přesvědčen, že jsme opravdu nejlepší v tom, co děláme a vždy se budeme snažit být ještě lepší a dělat toho pro naše zákazníky víc. Jsem totiž přesvědčen, že ať už děláte cokoliv a chcete uspět, měli byste to dělat správně, lépe a pokud možno jinak než ostatní.“

Webové stránky akce: http://www.dcdconverged.com/conferences/dcd-at-cebit/speakers

http://www.dcdconverged.com/conferences/dcd-at-cebit/speakers/derek-cummins

Softwarová řešení a služby Audatex používají výrobci a dovozci automobilů, pojišťovny, servisy, leasingové a finanční společnosti a jejich dodavatelé v průběhu celého životního cyklu motorových vozidel – od „narození“ až po jejich likvidaci. V České republice využívají služeb Audatexu mimo jiné všechny pojišťovny, které nabízejí pojištění motorových vozidel, většina výrobců a dovozců automobilů, a zároveň většina autorizovaných i neautorizovaných servisů a lakoven. Společnost je součástí skupiny Solera Holdings, předního poskytovatele softwaru a služeb v oblasti řízení rizik a majetku pro automobilový a majetkový trh včetně neživotního pojištění.

O společnosti Audatex Systems

Audatex je tvůrce a dodavatel softwarových řešení a služeb, která používají zákazníci z řad výrobců vozidel, leasingových a finančních společností, pojišťoven, servisů a jejich dodavatelů v průběhu celého životního cyklu motorových vozidel – od „narození“ až po jejich likvidaci. Specifickou oblast služeb Audatexu tvoří podpora likvidace pojistných událostí a to zejména expertní softwarové nástroje na přesnou identifikaci a kalkulaci nákladů na opravu. Data a programy Audatex využívají tisíce pracovníků pojišťoven, autoservisů, znalců i dalších odborníků z automobilové branže. Firma se v České republice od roku 1994 soustřeďuje na oblast automatizovaných výpočtů nákladů na opravy a řízení likvidace škod na vozidlech. Společnost Audatex působí ve více než 70 zemích světa a je součástí skupiny Solera Holdings, která je významným poskytovatelem technologií, služeb a konzultací v oblasti procesů zaměřených na likvidaci pojistných událostí pro automobilový a majetkový trh v rámci globálního odvětví neživotního pojištění. www.audatex.cz www.solerainc.com