Deník Sport a portál iSport.cz vydávají knihu Zlaté Rio

Zlaté Rio –  speciální publikace, která vychází právě dnes a je dílem kolektivu redaktorů deníku Sport a portálu iSport.cz. Těšit se můžete na velké shrnutí olympijských her v Riu, exkluzivní fotografie, největší příběhy a nejen to. (TZ)

Deset cenných kovů – zlato, dvě stříbra a sedm bronzů – získali na olympijských hrách v Riu čeští sportovci. Nejen jako oslavu těchto triumfů, ale i pro kompletní přehled čtenářů a fanoušků české reprezentace se redakce deníku Sport a portálu iSport.cz rozhodla vydat tuto mimořádnou publikaci.

Zlatý boj Lukáše Krpálka v turnaji judistů, ale i bronzový hod oštěpařky Barbory Špotákové a mnoho dalších příběhů zachycuje Zlaté Rio, které tak přináší kompletní shrnutí celé olympiády, ucelené výsledky, největší příběhy, exkluzivní fotografie a texty reportérů.

K dostání za 99,- na obvyklých distribučních místech.

CZECH NEWS CENTER a. s. je nejsilnějším mediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů oslovuje téměř 3,5 miliónu čtenářů tisku a téměř 4,5 miliónu návštěvníků internetu. Desítky tisíc dalších využívají ostatní digitální produkty a aplikace CNC. Časopisy Reflex, Svět motorů a ABC získaly ocenění v soutěži Časopis roku 2015.

Mezi další úspěšné projekty patří BLESK mobil – nejsilnější virtuální operátor v zemi, BLESK peněženka – první dobíjecí platební karta v ČR, a BLESK energie – úsporný dodavatel plynu a elektřiny. Pod společností působí také tiskárny s názvem CZECH PRINT CENTER a.s.