Zalman: Kompaktní herní a komunikační mikrofon ZM-MIC1

21. 12. 2016 – (Zalman Tech Co., Ltd .) – Potřeba sluchátek s mikrofonem vždy znamená pořízení drahého kompletu. Existuje však levnější řešení v podobě samostatného mikrofonu. Firma Zalman je jedním z výrobců, který má takový produkt v nabídce. Mikrofon ZM-MIC1 je určen všem hráčům počítačových her a může samozřejmě sloužit i pro běžnou internetovou komunikaci. (TZ)

Mikrofon ZM-MIC1 má kompaktní rozměry a je možné jej pomocí klipů snadno uchytit na sluchátkový kabel, co nejblíže ústům tak, že mikrofon dokáže zachytit každé jednotlivé slovo. Výrobce garantuje vysokou citlivost mikrofonu, která však přináší riziko, že člověk na druhé straně uslyší nejen hlas, ale i zvuky pozadí. Toto nebezpečí je díky použité technologii v případě ZM-MIC1 eliminováno až do -3 dB.

Používání mikrofonu ZM-MIC1 je snadné. Mikrofon má dostatečně dlouhý kabel (2 m), proto nemusí být uživatel v bezprostřední blízkosti hracího zařízení či počítače.

Technické údaje mikrofonu ZM-MIC1:
– Citlivost -40 ± 3dB

– Impedance: max. 2,2 kΩ

– Standardní napájení: 2,0 V DC

– Příkon: max. 0,5 mA

– Redukce citlivosti: až do -3 dB při 1,5V

– S/N: více než 58 dB

– Délka kabelu: 2 m

Cena a dostupnost:

Mikrofon ZM-MIC1 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a doporučená koncová cena včetně DPH je 145 Kč

Společnost Zalman Tech Co., Ltd. Byla založena v roce 1999 a zavedla do světa počítačů koncept tiché výpočetní techniky “Noiseless Computing”. Bezhlučné chlazení počítačů bylo stále více vyžadováno a přispělo k rychlému růstu značky ZALMAN, která poskytovala trhu ultratichá chlazení stolních počítačů. Zalman si následně upevnil své postavení na trhu investicemi do výzkumu a vývoje, vysokou kvalitou výroby, globálním marketingem a kvalitní zákaznickou podporou.

Aktivity značky Zalman zasahují do inovativních řešení, jako jsou 2D/3D konverzní LED monitory, napájecí zdroje s chlazením, chlazení pro notebooky, sluchátka Surround Sound & Dual Stereo nebo herní rozhraní FPS GUN. To vše potvrzuje slib společnosti Zalman poskytovat “Cool Innovations“, inovace, které jsou opravdu cool.