Rh+ marketing zajistí PR v roce 2017 pro další tři klienty

30. 12. 2016  Praha Ve čtvrtém kvartále roku 2016 uzavřela PR agentura nové zakázky, a to se společnostmi SUEZ Využití zdrojů, EDOLO a brněnská klinika CELLTHERA. Předmětem spolupráce bude zejména tvorba marketingové a PR strategie, mediální servis, organizace eventů a správa sociálních sítí. (TZ)

Podnikatelské prostředí je nyní pro PR vhodné. Firmám se daří. „Se zvyšující se konkurencí si spousta z nich uvědomuje potřebu odlišit se a pracovat na své image,“ dodává Husáková.

Kromě nových klientů si Rh+ marketing do nového roku nese za cíl rozšířit i portfolio odborných a zážitkových kurzů a posílit agenturu o další zaměstnance.

O agentuře Rh+ marketing


PR a reklamní agentura Rh+ marketing se od roku 2011specializuje na Public Relations, vytváří komplexní strategie pro budování vztahů s veřejností. Strategie zahrnují mediální servis, internetový marketing, realizaci eventů, interní komunikaci. Agentura také pravidelně pořádá odborné kurzy marketingu a je autorizovanou osobou pro realizaci zkoušky Specialista marketingu.