AXN: Speciální program na 17. listopadu a premiéra nové řady Týmu Škorpion

P R A H A,   16. LISTOPADU 2017 – Fanoušky televizních seriálů čeká v den volna 17. listopadu na kanálu AXN nabitý program. Nenechte si ujít několikahodinový maraton oblíbených seriálů!

Od ranních hodin poběží seriál Vražedná čísla (Numbers). Po poledni začíná maraton televizního Sherlocka Holmese Jak prosté (Elementary). Ve stejný den se diváci budou moci podívat na další epizodu krimi komedie Podfu(c)k (Snatch) a rozhodně by si neměli nechat ujít pokračování původního kriminálního dramatu Nezvěstná (Absentia). On-line se mohou seriáloví nadšenci podívat na třetí řadu Týmu Škorpion (Scorpion), který je inspirován skutečnými událostmi a na AXN je uváděn premiérově.

Vražedná čísla (Numbers)

Pátek 17. listopadu na AXN od 7:15 do 13:10. Čtvrtá řada, 1. – 6. epizoda.

Seriál Vražedná čísla je inspirován skutečnými případy a ukazuje spojení policejní práce a matematiky při řešení zločinů. Agent FBI Don Eppes (Rob Morrow) přivede do týmu svého bratra – matematického génia Charlieho Eppese (David Krumholtz), aby mu pomohl řešit náročné případy v Los Angeles z jiné perspektivy.

https://www.axn.cz/porady/vrazedna-cisla

Jak prosté (Elementary)

Pátek 17. listopadu na AXN od 13:10 do 21:00. Čtvrtá řada, 1. – 8. epizoda.

Moderní verze příběhů slavného londýnského detektiva se odehrává převážně v newyorkském Manhattanu, kde se Sherlock Holmes vzpamatovává z nedávné drogové závislosti a za asistence doktorky Joan Watsonové řeší obtížné případy pro newyorskou kriminálku. Ve třetí řadě se Holmes vrací do New Yorku s učednicí Kitty a obnovenou touhou pracovat pro newyorskou policii poté, co jej v Londýně vyhodili z MI6. Naneštěstí pro něj ale musí souhlas k jeho návratu dát nejdřív Joan.

Seriál z americké produkce je volně inspirován oblíbenou britskou verzí klasických děl sira Arthura C. Doyla zasazenou taktéž do 21. století.

https://www.axn.cz/porady/jak-proste

Podfu(c)k (Snatch)

Pátek 17. listopadu na AXN od 21:00 do 21:55. První řada, 6. epizoda.

Podfu(c)k je americko-britský seriál, který volně navazuje na stejnojmenný kultovní film z roku 2000. Seriál nás zavádí do prostředí moderního Manchesteru, kde tři přátelé a příležitostní zlodějíčci udělají čistě náhodou loupež tisíciletí. Což je chtě nechtě zavede do světa organizovaného zločinu…

https://www.axn.cz/porady/podfuck

Nezvěstná (Absentia)

Pátek 17. listopadu na AXN od 21:55 do 22:50. První řada, 6. epizoda.

Drama vypráví příběh agentky FBI Emily Byrneové (Stana Katicová), která se během stíhání jednoho z nejznámějších sériových vrahů v Bostonu beze stopy ztratí a je prohlášena za mrtvou. O šest let později ji objeví skoro utopenou v opuštěném domě kdesi v lesích. Na nic z doby zajetí si nepamatuje. Po návratu domů zjistí, že její manžel (Patrick Heusinger) začal nový život s jinou ženou a její syn ji nepoznává. Nadto se dozví, že je podezřelá ze série vražd.

V šesté epizodě nacházíme Emily Byrneovou opět v Bostonu, poté, co se jí podařilo utéct před muži zákona. Nachází nové znepokojivé důkazy, které vrhají podezření na milovanou osobu. Jenže ta je zároveň jediným člověkem, který jí může pomoci rozklíčovat hádanku jejího únosu. Je Emily jen paranoidní, anebo skutečně už nemá, na koho se obrátit?

Online do 22. listopadu: První řada, 6. epizoda: https://www.axn.cz/porady/nezvestna/videos

https://www.axn.cz/porady/nezvestna

Tým Škorpion

On-line na axn.cz do 21. listopadu. Třetí řada, 1. a 2. epizoda. Premiéra každé pondělí na AXN ve 21:00 až 22:50.

Online: Třetí řada, 1. epizoda: https://www.axn.cz/porady/videos/tym-skorpion-301

Online: Třetí řada, 2. epizoda: https://www.axn.cz/porady/videos/tym-skorpion-302

Hlavním hrdinou napínavého dramatu inspirovaného skutečnými událostmi je excentrický génius Walter O’Brien a jeho tým brilantních společenských odpadlíků, kteří jsou poslední obranou proti komplexních technologickým hrozbám moderního světa. Nový projekt Ministerstva vnitřní bezpečnosti, O’Brienův „Tým Škorpion“, zahrnuje experta na behaviorální vědy Tobyho Curtise, talentovanou mechaničku Happy Quinn a milovníka statistiky Sylvestera Dodda. Schopnosti těchto výjimečných jedinců pravidelně udivují federálního agenta Cabea Galloa, jenž s O’Brienem sdílí tragickou minulost. Zatímco se ale členové týmu cítí dobře v přítomnosti jeden druhého, sociální vztahy mimo jejich kroužek je uvádějí do rozpaků. Musejí se tedy spolehnout na pomoc praktické servírky Paige Dineen, jejíž syn rovněž vykazuje neobvyklou inteligenci a nadání.

https://www.axn.cz/porady/tym-skorpion

Promo Týmu Škorpion na AXN: https://www.axn.cz/porady/scorpion/videos/tym-skorpion-kazde-pondeli-na-axn

Kód pro vložení na web: /spana%20href=

SONY PICTURES TELEVISION

Sony Pictures Television (SPT) je jednou z největších světových televizních produkčních společností a jedním z největších distributorů TV pořadů všech žánrů. Kromě jednoho z největších archivů oceňovaných filmů a televizních pořadů se SPT může chlubit stávající programovou nabídkou, která zahrnuje vysoce hodnocené televizní filmy a televizní soutěže, kultovní seriály, původní animované seriály a dále celovečerní snímky, komedie a televizní filmy. SPT produkuje více než 6000 hodin programové zábavy ročně ve více než 70 zemích světa. Mezinárodní televizní portfolio SPT zahrnuje 120 kanálů dostupných ve 159 zemích, s dosahem více než 543 milionů domácností. SPT také vytváří původní obsah a řídí streamingovou síť Crackle. Kromě toho SPT vlastní americkou produkční společnost Embassy Row a je částečným vlastníkem kabelové stanice Game Show Network (GSN). SPT patří k předním americkým prodejcům inzerce, zisky generují také přidružené společnosti, jako jsou Rural Media Group a DoctorOZ.com.