Na cestách s HoppyGo je celá posádka v bezpečí

Praha 29. ledna 2018 – Lidové moudro praví, že manželky a auta se nepůjčují.
V dnešním světě sdílené ekonomiky to však není úplně pravda. Tedy alespoň co se půjčování aut týká. HoppyGo propojuje majitele aut a řidiče, kteří si chtějí auto pronajmout, a to prostřednictvím mobilní aplikace. Během zápůjček chrání auto i posádku rozšířeným pojištěním, které dnes už myslí takřka na vše. Co je součástí pojištění, díky kterému (si) půjčíte auto naprosto bez obav?

HoppyGo funguje na principu carsharingu. Vy půjčíte své auto člověku, který jej potřebuje
v době, kdy vy ne. Jednoduché řešení má však svá pravidla, která musí obě strany dodržovat. Odměnou – kromě zážitku i snadného přivýdělku – je pak to, že jim HoppyGo na oplátku kryje záda. V ceně zápůjčky je rozšířené pojištění proti odcizení, živelním událostem, vandalismu či zpronevěře. Pokud se vašemu autu v době zápůjčky nedejbože přihodí cokoli z uvedených neštěstí, HoppyGo vám zajistí náhradní vozidlo.

Nově mohou mít majitelé přehled o pohybu svého auta a uchovat si tak pocit bezpečí a jistoty, jako by v autě seděli sami. Svého miláčka můžou mít pod kontrolou díky systémům Sherlog R nebo Chytré auto od T-Mobile. Obě řešení nabízí možnost online sledování pohybu auta či vytvoření knihy jízd. Sherlog R navíc zaručuje v případě krádeže přivolání zásahového týmu i koordinaci s Policií ČR. Na všechny klienty HoppyGo navíc čekají výrazně příznivější ceny.

Nezáleží, zda vlastníte starší Felicii nebo zbrusu nové Lamborghini, na všechna auta číhají na silnici i jiná nebezpečí než jen odřené zrcátko či poškrábaný nárazník. Pokud vám přes cestu přeběhne například srnka nebo narazíte na zloděje, žádný strach. Spoluúčast HoppyGo snížilo na 5 000 Kč. A poškození čelního skla je nově dokonce s 0% spoluúčastí.

Na místo obvyklého účtování pojištění po 24 hodinách přechází HoppyGo na účtování jen po 12 hodinách. Díky této změně tak při výpůjčce auta například jen na den a půl ušetříte. Poslední novinkou je úrazové pojištění pro celou posádku vozu HoppyGo v ceně.

Ještě než otočíte klíčem v zapalování, podívejte se na kompletní podmínky pojišťovny Allianz. Pak už vás nepřekvapí vůbec nic!

Připojit se k HoppyGo je jako půjčit auto nejlepšímu kamarádovi – bez problému a s důvěrou.

***

HoppyGo spojuje lidi, kteří potřebují auto, s těmi, kteří ho mohou půjčit. Staví na osobním kontaktu, vzájemné důvěře a přátelských vztazích mezi uživateli aplikace. HoppyGo jsme vytvořili s cílem změnit to, jak lidé přemýšlí o autech. Chceme je naučit, aby se při jejich využívání chovali ekologičtěji a ekonomicky racionálně. HoppyGo má přispět ke snížení množství aut ve městech. Díky aplikaci si lidé, kteří se po městech potřebují pohybovat, mohou půjčit vozy, které už v ulicích parkují. HoppyGo vytvořila společnost CreativeDock pro ŠKODA AUTO DigiLab na začátku roku 2017. Aplikace je dostupná pro mobilní telefony s operačními systémy Android a iOS.