Obchodní síť Žabka otevřela nový Koloniál v Havelské ulici v Praze Brzy bude mít její síť přes 100 prodejen

Praha, 28. června 2018 – V centru Prahy se dnes otevřela další nová prodejna obchodní sítě Žabka.  Zákazníci v Havelské ulici naleznou útulný a skvěle zásobený obchod, který nese název Koloniál pro Prahu 1. Odkazuje tak na obchody z období první republiky a výborně zapadá do prostřední pražského historického centra. Obchod bude otevřený 7 dni v týdnu od 6- 23 hodin.

Pohodlné a rychlé nákupy, široký výběr a dobrá poloha, to jsou jen některé z konkurenčních výhod prodejen obchodní sítě Žabka. Zákazníci je vyhledávají pro rychlý nákup bez čekání navíc v příjemném prostředí moderního obchodu. Koloniál v Havelské ulici nabízí na prodejní ploše 48 metrů čtverečních veškerý sortiment včetně nabízených služeb. „Dáváme šanci novým franšízantům vstupujícím do naší sítě i na stěžejních místech. Paní Nicola Zajícová nás přesvědčila, že tento obchod je pro ni jako stvořený.  Přejeme ji i našim zákazníkům skvělé nákupní zážitky,” říká Radim Lunda, generální manažer sítě prodejen Žabka.

Koloniál v Havelské ulici nabízí řadu produktů čerstvých potravin, zároveň i bohatou nabídku služeb finančního servisu jako např. výběr hotovosti, placení složenek, vyzvednutí zásilek, dobíjení telefonního kreditu všech operátorů nebo prodej losů.

V současnosti provozuje obchodní síť Žabka celkem 98 prodejen a v krátké době bude otevírat další.

O společnosti Tesco Franchise Stores ČR s.r.o.

  • Tesco Franchise Stores provozuje zavedenou síť prodejen potravin Žabka v Čechách, zejména pak v Praze a Středočeském kraji ale také v dalších lokalitách Středních, Západních, Jižních či Severních Čech.
  • Cílem a vizí je poskytnout zákazníkům snadný a pohodlný nákup, nabízet co nejširší sortiment, aby vždy nalezli to, co zrovna potřebují, a zajistit jejich maximální spokojenost s obchody a službami Žabka.
  • 1. dubna 2011 se společnost Žabka, a.s. stala součástí skupiny Tesco v České republice.
  • Otevírací doba těchto provozoven (6 – 23 hod.) je pouze jedním z mnoha důvodů, proč jsou prodejny potravin tak populární. Šíře sortimentu, umístění ve vaší blízkosti a nároky na kvalitu obsluhy a poskytovaných služeb je to, co dělá Žabku Žabkou.
  • Obchody fungují ve formě franšízy, což znamená, že jsou provozovány nezávislými podnikateli podle standardů definovaných společností Tesco.