Společnost LAMA Plus jmenovala Barboru Anastazovskou do vedení českého obchodního týmu

Barbara Balonová předává štafetu Barboře Anastazovské na pozici vedoucí českého obchodního týmu ve společnosti LAMA Plus.

Společnost LAMA Plus oznámila jmenování Barbory Anastazovské na pozici vedoucí českého obchodního týmu. Cílem této změny je zvýšení podílu firmy na trhu, posílení vztahů se zákazníky a rozvoj nových tržních příležitostí.

Barbora Anastazovská zastává pozici retail/e-tail managera 4CE od roku 2003. Stála nejen u zrodu tohoto oddělení, ale již více než 16 let úspěšně spoluutváří strategii a rozvíjí tento prodejní kanál v jednotlivých zemích. Nyní svou působnost rozšíří na dealerský kanál, kde povede tým obchodníků pro český trh.

Barbora Anastazovská říká: „Jmenování na vedoucí českého obchodního týmu je pro mě nová výzva. V této pozici se chci soustředit zejména na rozvoj obchodních aktivit, hledat nové obchodní příležitosti a samozřejmě rozvíjet ty stávající. V neposlední řadě si pak jasně definovat nástroje potřebné k dosažení vyšší dynamiky a růstu společnosti „

Majitel společnosti Ing. Roman Lamacz dodává: „Tyto změny propojí zkušenosti Barbory Anastazovské s vedením mezinárodního týmu a zároveň zkušenosti Barbary Balonové, která působila na pozici vedoucí českého obchodního týmu téměř od samého počátku společnosti LAMA Plus,“ a dále pokračuje: „Chtěl bych jí poděkovat za mnoho let skvělé spolupráce a obrovské úsilí, které věnovala rozvoji naší společnosti. A také díky ní, se nám podařilo vybudovat stabilní společnost, která patří mezi jedničky na trhu ve svém oboru. Nyní své dlouholeté zkušenosti využije tím, že se může plně soustředit na strategické, pro firmu nejdůležitější partnery.“ 

 

  • O společnosti LAMA Plus  

 

LAMA Plus s.r.o. je ryze českou obchodní společností. Profiluje se jako komplexní zdroj spotřebního materiálu a doplňků pro IT resellery v rámci evropského kontinentu. Společnost je přímým dovozcem originálních materiálů stejně jako cenově dostupnějších materiálů kompatibilních. LAMA Plus je v ČR jediným autorizovaným distributorem výhradně spotřebního materiálu řady předních světových výrobců, např. Hewlett-Packard, Epson, OKI, Brother, Dymo, Kodak, Verbatim, Goodram, DataTresorDisc, Apacer, Peach. Svým partnerům nabízí také produkty dalších renomovaných značek – Canon, Lexmark, Xerox, IBM, Konica Minolta, Ricoh, Sharp, Kyocera Mita, Toshiba, aj. LAMA Plus je výhradním distributorem kompatibilních produktů Fullmark, UP, baterií Powerton a počítačových doplňků All new, N-Face, E-Blue, Red Fighter, Marvo, LOGO, LED osvětlení Moonlight v ČR a SR a subdistributorem značek Avery Zweckform, Kingston, Polar, Samsung a Xerox.

Distributor LAMA Plus prohlubuje svou dlouholetou specializaci na počítačové doplňky a neustále rozšiřuje nabídku herního příslušenství. Vychází tak vstříc všem resellerům, kteří pochopili rostoucí význam gamingu a eSportu. V oblasti, na kterou se zaměřuje, chce být nejlepší, mít široký sortiment periferií různých značek pro profi hráče i pro začátečníky, doplnit ho neméně zajímavým herním nábytkem a nabídnout resellerům přidanou hodnotu, kterou u ostatních distributorů nezískají, a to poradenství specialisty na gaming, který má zkušenosti s působením v jednom z předních herních týmů a dokáže tudíž usnadnit zařazení gaming sortimentu do nabídky i těm resellerům, kteří si v tomto oboru nejsou jistí. Komplexní nabídka distributora je tvořena různými úrovněmi periferií tak, aby si vybral opravdu každý hráč. Portfolio zahrnuje nejen výhradní distribuce značek Marvo a E-Blue, autorizovanou distribuci značky Defender, ale také vlastní značku Red Fighter a dále prémiové značky Razer, Logitech G, Roccat a další významné značky HP Omen, A4Tech Bloody, Redragon či GX Gaming.

Společnost LAMA Plus dodává zboží prodejcům, systémovým integrátorům i renomovaným obchodním řetězcům po celé ČR. Firma má své zastoupení také na Slovensku a v Polsku odkud zásobuje země Evropské unie i další státy Evropy (cca 15 zemí). Společnost LAMA Plus vystavuje na veletrzích CeBIT, Paperworld, IFA v Německu.

Více informací naleznete na www.lama.cz a marvogaming.eu