Fúze společností Elis a Berendsen dokončena.

Nástupnickou společností se stává Elis Textil Servis s.r.o.

Praha, 1. října 2019 – Dnes byla dokončena integrace společností Elis a Berendsen fúzí společností. Bývalý Berendsen, který již od loňského roku vystupoval jako součást skupiny Elis, vplynul do společnosti Elis Textil Servis s.r.o. Centrála se nově nachází v Brně – Slatině, na Černovických terasách. 

„Máme radost, že se podařilo úspěšně završit celý proces fúze Elis a Berendsen, na kterém jsme soustavně pracovali v průběhu uplynulých dvou let. Tento krok přispěje k ještě efektivnějšímu řízení společnosti Elis a větší schopnosti lépe se přizpůsobovat potřebám našich zákazníků díky osvědčeným postupům a řešením,“ uvedla Jana Puškáčová, která řídí aktivity skupiny Elis v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Elis má po zdárném procesu fúze za cíl ještě více posílit vedoucí postavení společnosti na českém trhu v oblasti pronájmu a servisu pracovních oděvů, rohoží a hygienického řešení. Mezi zákazníky patří zejména výrobní společnosti ze všech oborů, od potravinářství po automobilový průmysl, a jako jediná firma v ČR umí nabídnout také řešení pracovních oděvů i pro ultračisté provozy farmaceutických firem pracujících v nejvyšších třídách čistoty nebo v aseptickém prostředí. Společnost v České republice vlastní prádelny ve Slavkově a Velkých Pavlovicích. 

O Elis

Skupina Elis je mezinárodním lídrem v oblasti textilních a hygienických servisních služeb. Elis nabízí operativní pronájem textilií, rohoží a hygienického řešení a působí ve 28 zemích Evropy a Latinské Ameriky. Skupina zaměstnává 50 000 profesionálů na 440 výrobních a servisních pobočkách v 28 zemích Evropy a Latinské Ameriky. Více informací o skupině Elis: www.corporate-elis.com/en