Obrat investiční skupiny DIGNITY Kamila Koupého letos překoná půl miliardy

Investiční společnost DIGNITY, s.r.o. mediálního podnikatele Kamila Koupého odhaduje, že letošní obrat přesáhne 530 milionů korun. Oproti předchozímu roku si tak skupina polepší o téměř sto milionů. Do portfolia DIGNITY patří mimo jiné společnost Tiscali Media, a.s., Performio.cz, s.r.o. či Performax.cz, s.r.o.

Zatímco v roce 2018 dosáhl obrat DIGNITY 456 milionů korun, v roce 2019 je odhadován na 535 milionů. Meziročně si tedy Koupého skupina polepší o 79 milionů korun. 

„Tyto výsledky jsou pro nás velmi potěšující a zároveň důkazem, že se ubíráme správným směrem,“ říká zakladatel a majitel společnosti. 

Za dlouhodobý růst vděčí DIGNITY rostoucím obratům všech členů skupiny. Jejími největšími tahouny jsou přitom výkonnostní agentura Performio.cz, yield agentura Performax.cz a e-commerce společnost Bonus Bona, která se loni rozrostla o projekty Zubni-kartacek.cz, Zehlicky.cz a o novou, tedy již čtvrtou kamennou prodejnu na Praze 3. 

Performio.cz své zisky oproti roku 2017 navýšilo o 17 procent. „Performio.cz má poslední dobu skvělé výsledky. Již v roce 2018 dosáhlo obratu 212 milionů korun, letos se dokonce očekává, že obrat přesáhne 270 milionů,“ popisuje Koupý. 

Úspěšný růst zaznamenává také jeho vydavatelství Tiscali Media, které letos investovalo do nových projektů Fights.cz a Moulík.cz. Koupého mediální společnost letos oslavila desetileté výročí vstupem na zahraniční trh mutací populární služby Úschovna.cz, která byla pro anglicky mluvící klienty přejmenována na SendElephant.com.

Letošní čísla nejsou pro DIGNITY rozhodně poslední metou. Skupina má již připravenou strategii pro další růst. „V příštím roce plánujeme investovat desítky milionů primárně do vlastního rozvoje, zároveň jsme ale otevřeni i možnosti nových akvizic,“ doplňuje Koupý. 

O společnosti:

Investiční skupina DIGNITY, kterou s letošním plánovaným obratem přes 500 milionů korun ročně vlastní podnikatel Kamil Koupý. Kromě mediálního domu TISCALI MEDIA, a.s. do ní patří mediální zastupitelství ARBOmedia, s.r.o. výkonnostní agentura Performio.cz, s.r.o., yield platforma Performax.cz, s.r.o. a ecommerce společnost Bonus Bona, s.r.o., která provozuje eshopy VeseleZvire.cz, ROGZ.cz, Zubnikartacek.cz a Zehlicky.cz.