V Praze otevírá první centrum virtuální erotiky ve střední Evropě

Praha, 10. prosinec 2019 – Centrum virtuální erotiky nabízí zcela unikátní zážitky, které posouvají hranice erotických služeb na novou úroveň. Za jeho vznikem stojí tým podniku Naughty Harbor, vůbec prvního nevěstince s erotickými pannami v ČR. Ve zbrusu novém podniku v centru Prahy mohou návštěvníci vstoupit do vzrušujícího světa virtuální reality a her, kde erotika a sex hrají hlavní roli.

Elegantně zařízený a naprosto diskrétní podnik, jehož návštěvníci se mohou stát na libovolně dlouho režisérem, hercem nebo divákem lechtivé virtuální reality, najdete v Praze v Pecháčkově ulici. Vybrat si lze z několika služeb, jejichž průběh je ovlivněn především vlastní fantazií.

Naším cílem je nabídnout každému zákazníkovi komplexní erotický zážitek ve virtuální realitě. Jako první jsme spojili moderní pomůcky pro virtuální realitu, nejlepší VR erotické hry a high-tech erotické pomůcky,” říká iniciátor a majitel centra Patrik Duda.

Vzrušující, interaktivní a kreativní

V centru virtuální erotiky si každý přijde na své. Stačí si rezervovat jednu z místností a služeb na konkrétní hodinu. Milá obsluha vše vysvětlí a pak už je to na představivosti daného člověka. Je libo striptýz prsaté blondýnky, hra na svádění se stydlivou Japonkou nebo trochu BDSM erotiky? Ve VR světě lze simulovat téměř cokoliv, co si návštěvník přeje, o čem sní, ale v reálném světě by si to z různých důvodů nedovolil.

Nabízíme několik scénářů, ze kterých je možné si vybírat. Nicméně kreativitě se meze nekladou. Každý zážitek je naprosto interaktivní a jedinečný. U nás nejste pouhým pozorovatelem. Virtuální svět zažíváte tak, jako by byl skutečný. Můžete se v něm pohybovat, vytvořit si vlastní scény i vysněné dívky, kterých se lze dotýkat. Zkrátka naplno, bezpečně a bez následků prožít svoje nejtajnější sny,” dodává nadšeně Patrik Duda.

Nová dimenze relaxace

Podle Patrika Dudy je virtuální relaxace služba, kterou můžete zažít pouze v podniku Naughty Harbor. Jak probíhá? Za 30 minut slasti návštěvník zaplatí 890 Kč a pak už se může úplně uvolnit v pohodlném masážním křesle, nasadit si VR headset a spustit libovolnou erotickou scénku. Třeba tu, kde ho bude virtuálně uspokojovat sexy zrzka s dokonalou postavou a plnými rty. Na fyzické úrovni ho pak bude dostávat do nekonečných výšin rozkoše high-tech masturbátor uchycený ve speciálně navržené nastavitelné konstrukci.

Jediné, co tedy návštěvník musí dělat, je naplno si vychutnat nevšední zážitek, který na něj v centru virtuální erotiky čeká. Díky lehkému a bezdrátovému zařízení s vysokým rozlišením si lze užít intimní společnost oblíbené pornoherečky na vlastní kůži nebo se stát režisérem vlastního erotického filmu.

Podle majitele podniku virtuální realita v bezpečném přístavu Naughty Harbor posouvá hranice erotických služeb. Nabízí zcela unikátní zážitky spojující mimořádně reálné silikonové panny nebo high-tech masturbátory s pohlcujícím prostředím virtuální reality.

https://www.youtube.com/watch?v=Kcuq0Ilp1Ac

O Naughty Harbor

Naughty Harbor je první podnik s realistickými silikonovými pannami Sex Dolls v ČR, nachází se v Praze 5 – Smíchov. Otevřeno má od 9.00-22.00. Naughty Harbor zatím nabízí na výběr z několika erotických panen, nově i s vyhříváním a na výběr má také erotického muže. Všechny panny i panák, mají svá jména, jsou různých výšek, barvy vlasů a tělesných proporcí. Klient si tak může vybrat mezi drobnou zrzkou Rebeccou nebo tmavovlasou Yasmine s velkým poprsím či blonďatou Luccy a dalšími. Za půl hodiny s real doll zaplatí klient 1 200 Kč, za celou hodinu potom 1 900 Kč. Při spojení s virtuální realitou pak za půl hodiny 1 900 Kč, za celou hodinu 2 900 Kč. V prostředí luxusního pokoje může během té doby zažít jeden, či více erotických zážitků. Jakým způsobem dojde k uspokojení je na něm. Více na https://www.naughtyharbor.cz.