Bureau Veritas Services má nového výkonného ředitele. Je jím Simon Palupčík

Praha, 22. ledna 2020 – Společnost Bureau Veritas Services má od 1. ledna 2020 nového výkonného ředitele. Do funkce nastoupil Simon Palupčík, který povede divize IVS a HSE. Jmenování Simona Palupčíka je součástí strukturální změny ve společnosti Bureau Veritas, která se počátkem letošního roku rozdělila na dvě firmy – Bureau Veritas Services a Bureau Veritas Certifikace. Důvodem pro toto opatření byla změna akreditačních pravidel v oboru inspekcí a certifikací na úrovni EU. 

Simon Palupčík posílí poradenské služby a školící aktivity

„Po rozštěpení společnosti chceme posílit naše poradenské služby a školící aktivity v oblastech, kde nás dosavadní pravidla hodně omezovala. Nadále se chceme věnovat problematice bezpečnosti práce, požární ochraně a revizím vyhrazených technických zařízení v průmyslových firmách. Velký potenciál vidíme také ve facility managementu, projektovém managementu, technickému dozoru a „cost managementu“ v rámci investičních akcí. Coby výkonný ředitel budu zodpovědný za rozvoj komplexní nabídky služeb pro tyto oblasti jak v České, tak i Slovenské republice,“ přibližuje Simon Palupčík z Bureau Veritas Services. 

Profil Simona Palupčíka 

Simon Palupčík  pracuje ve společnosti Bureau Veritas od roku 2016. Do konce roku 2019 působil na pozici ředitele divize HSE&IVS pro Českou a Slovenskou republiku, kde byl odpovědný za veškeré provozní, technické, finanční a obchodní činnosti divize, za její řízení, vedení pracovníků a komunikaci s klienty. Vystudoval Fakultu strojní na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě v Ostravě a dále pak Sheffield Hallam Universitu (MBA). Od roku 2003 působil na manažerských pozicích v oblasti poskytování služeb certifikace, inspekce a testování.