DayZ a DLC Livonia se slevou až 40%

Praha, 1. dubna 2020 – Hardcore survival DayZ od českého herního studia Bohemia Interactive přichází s atraktivní slevovou akcí, během které si mohou všichni fanoušci survival her zakoupit samotný titul
i rozšiřující DLC Livonia výrazně levněji.

V rámci nadcházející slevové akce DayZ Spring Sale bude oblíbená hardcore survival akce DayZ dostupná se slevou 40 %. Tato jarní akce se vztahuje i na nedávno vydané DLC Livonia, které bude zvýhodněné
o 20 %. Tituly bude možné zakoupit za snížené ceny na platformě Steam, v oficiálním Bohemia Interactive obchodu a na konzoli PlayStation 4 mezi 1. až 15. dubnem. 

Slevy 40 % na základní hru DayZ se dočkají i fanoušci hrající na Xbox One a to v období od 3. do 13. dubna. Všichni hráči, kteří ještě oblíbený titul nevyzkoušeli se tak mohou do boje o přežití zapojit za zvýhodněnou cenu.

O populárnosti DayZ a snahy spojovat hráče svědčí i vítezství ve Steam Awards 2019 v kategorii Better With Friends

Chcete-li získat nejnovější informace o hře DayZ, doporučujeme sledovat oficiální kanály na FacebookuTwitteru nebo na webu.

O hře DayZ

DayZ je nemilosrdná hra s otevřeným online světem, ve které každý z až 60 hráčů na jednom ze serverů, má společný cíl – co nejdéle přežít za všech okolností. Na každém rozhodnutí záleží – nemůžete si uložit hru a ani nedostanete žádné životy na víc, proto může být každá chyba fatální. Když zemřete, všechno ztratíte a musíte začít znova.

O Bohemia Interactive

Bohemia Interactive je nezávislé herní vývojářské studio, které se zaměřuje na vytváření originálních
a nejmodernějších video her. Sledováním aspektů simulace a svobody, vytvořila Bohemia Interactive rozmanité portfolio her jako je populární série Arma®, DayZ®, Ylands, Vigor® a několika proprietárními softwary. Se špičkovými znalostmi v oboru, několika vývojářskými týmy po celém světě, vlastním motion capture a zvukovým nahrávacím studiem, se Bohemia Interactive stala klíčovým hráčem v herním průmyslu.