Hlavním analytikem Purple Trading je Štěpán Hájek

Novým hlavním analytikem české tradingové společnosti Purple Trading je Štěpán Hájek (27). Ve společnosti bude zodpovědný především za podporu klientů v rámci orientace na finančních trzích a fundamentech. To vše prostřednictvím článků a edukativních videí.

Štěpán Hájek vystudoval obor provoz a ekonomie na ČZÚ a do Purple Trading přišel ze společnosti Bossa, kde byl nejprve analytikem finančních trhů a poté obchodním ředitelem.

„Finančním trhům se věnuji přes 8 let. Purple Trading je zajímavá a progresivní společnost, která neustále inovuje a hledá cesty, jak svým klientům zjednodušit orientaci na finančních trzích. Doufám, že se mi podaří zapadnout do této skládanky a pomohu Purple Trading v jejich expanzi. Velmi se těším na spolupráci a věřím, že bude úspěšná,“ říká Štěpán Hájek.

Svůj volný čas rád tráví Hájek v přírodě na severu Čech nebo v rakouských a slovinských Alpách. Zajímá se o ekonomii a psychologii v rámci jejich propojení a následného vlivu na finanční trhy. 

O Purple Trading:

Purple Trading je společnost s českými kořeny, která obchoduje s cennými papíry a je založena na čistém STP forex modelu s možností pasivního investování do ETF portfolií. Mimo český trh působí Purple Trading také v Itálii nebo Polsku.

Vizí společnosti je vybudovat silnou komunitu profitabilních a vzdělaných traderů a investorů. Každý klient má proto přístup do Purple Akademie, kde v rámci Purple Toolboxu nalezne celou řadu nástrojů, analýz a seminářů, na kterých spolupracuje například legenda české tradingové scény Jaroslav Tupý.