Vaporizér blu má nový eshop, největší zájem je o mentolové příchuti

Praha, 17. června 2020 — Imperial Brands nabízí novou cestu, jak koupit elektronickou cigaretu blu. Prodej v trafikách a cílenou distribuci doplňuje o eshop www.blustore.cz, kde nabízí kompletní portfolio vaporizérů a jejich náplní. Do konce června navíc se slevou 30 %.

„Blu je zařízení, které můžete používat v podstatě kdykoliv a kdekoliv, proto chceme, aby si ho zákazníci také mohli kdykoliv a kdekoliv koupit,“ říká Martin Marek, manažer produktů nové generace ve Imperial Brands. „Eshop je dalším z nástrojů, díky kterému můžeme být se zákazníky v kontaktu. Od testování přes nákup a následnou komunikaci až po servis,“ vysvětluje. 

Vaporizér blu je považovaný za méně škodlivou alternativou klasického kouření, funguje na principu vapování nikotinové náplně. Neobsahuje tabák a náplň nehoří, proto místo kouře vzniká pára bez nepříjemného zápachu. Imperial Brands má v nabídce osvěžující, ovocné i tabákové příchuti, statisticky dlouhodobě nejoblíbenější jsou borůvka, jahoda a tabák.

„Teď sledujeme, že po květnovém zákazu mentolových cigaret a cigaret s kapslí výrazně narostl prodej náplní s příchutí mentol a polar. Na novém eshopu je nabízíme se 30% slevou,“ doplňuje Martin Marek. Další pravidelné výhody získávají zákazníci po registraci svého zařízení blu nebo po přihlášení do programu blu Care. Kromě okamžité výměny porouchané elektronické cigarety jsou to také odměny a věrnostní slevy, v příštích měsících se pro ně chystá nové příslušenství. 

„S eshopem www.blustore.cz jsme dokončili provázanost zákaznické podpory v online a offline prostředí,“ vysvětluje Martin Marek z Imperial Brands a dodává: „Získali jsme také místo, kde můžeme společně mluvit se zákazníky a hned reagovat na jejich potřeby.“

O Imperial Brands

Jsme významným producentem a distributorem nikotinových výrobků s tradicí od roku 1901. Do našeho portfolia patří klasické cigarety Davidoff, West, P&S, Gauloises, R1, L&B nebo Cabinet, řezaný tabák Golden Virginia a Drum a také další potřeby pro kuřáky uváděné na trh pod značkou Rizla. V současnosti se soustředíme na tzv. produkty nové generace, které uvolňují nikotin bez hoření. Na českém trhu nabízíme vapovací zařízení blu a šest chuťových variant náplní v uzavřeném systému. Dalším zástupcem z kategorie produktů nové generace je zoneX, nikotinové polštářky bez tabáku, které se vkládají pod ret a jejich mentolová chuť se uvolňuje přímo v ústech. Na českém trhu působíme od roku 2004 jako součást mezinárodní skupiny Imperial Brands PLC a zaměstnáváme přes 130 lidí. Většina z nich je s námi od začátku své pracovní kariéry, i proto pravidelně získáváme ocenění Top Employer Czech Republic a Top Employer Europe. Další informace na www.imperialbrands.cz