Populární multiplayerový titul Tom Clancy’s Rainbow Six Siege zdarma k GeForce RTX

Společnosti NVIDIA a Ubisoft dnes oznámily balíček GeForce RTX „Více FPS, více výher“, díky kterému hráči po omezenou dobu získají digitální kopii PC verze Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Gold Edition při koupi vybraných GPU GeForce RTX 2080 Ti, 2080 SUPER, 2080, 2070 SUPER, 2070, 2060 SUPER a 2060, případně jimi osazených PC sestav nebo notebooků. Akce začíná dnes a bude dostupná do čtvrtka 27. srpna 2020.

GPU GeForce RTX umožňují v Tom Clancy’s Rainbow Six©Siege dosáhnout a důležitou hranici pro kompetitivní hraní, kterou představuje 144 FPS, a v závislosti na konfiguraci nabízejí snímkovou frekvenci až 340 FPS. Poskytují tak náskok před protihráči v napínavé střílečce, ve které může jediný headshot znamenat rozdíl mezi výhrou a porážkou. Omezí se také vznik rušivých efektů. Hlavní výhody GPU GeForce RTX jsou shrnuty v tomto článku.

Zlatá edice hry obsahuje 16 operátorů, speciální uniformy, skiny, kosmetické předměty a pětiletý Season Pass, který v průběhu letoška přinese rozšíření o 6 operátorů, VIP výhody, rychlejší postup Battle Passu a mnohem více.

Více informací nabízí stránka balíčku.

O Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege je multiplayerová taktická střílečka z pohledu první osoby, která se těší značné oblibě na esportovní scéně a pyšní se více než 60milionovou hráčskou základnou. Obsah hry se neustále vyvíjí a jeho základ spočívá ve výběru unikátních Operátorů. Týmy v Rainbow Six spolu soupeří v asymetrickém multiplayeru, kde má každá strana k dispozici unikátní schopnosti a nástroje. Bránící hráči se připravují transformací prostředí okolo sebe do moderních pevností, útočníci pak využívají průzkumné drony k získání přehledu o situaci a pečlivému plánování útoku. S řadou operátorů inspirovaných reálnými agenty kontrarozvědek z celého světa si hráči mohou přesně vybrat, jak chtějí řešit výzvy, kterým budou čelit. Díky neustálému rozšiřování počtu operátorů a přidávání nových map získávají strategické i soubojové stránky hry na stále větší hloubce, nepředvídatelnost každého kola pak nastavuje novu laťku v kompetitivním hraní.

Doporučené odkazy:

Blog post o balíčku GeForce RTX „Více FPS, více výher“:

https://www.nvidia.com/cs-cz/geforce/news/rainbow-six-siege-geforce-rtx-bundle/

Informace o balíčku GeForce RTX „Více FPS, více výher“:

https://www.nvidia.com/cs-cz/geforce/campaigns/rainbow-six-siege-bundle/

Trailer k balíčku GeForce RTX „Více FPS, více výher“:

Video o výhodách vysokých FPS v Rainbow Six Siege:
https://www.youtube.com/watch?v=Dv_x1itXeqs

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege na Ubisoft.com

https://www.ubisoft.com/en-us/game/rainbow-six/siege