Podcast Po HRstech aneb inspirace nejen v době covidové

Minulý rok přinesl mnoho změn ve fungování firem i samotných zaměstnanců. Pracovníci HR tak častěji, než kdy dřív řeší situace, na které je nikdo nemohl připravit. A přesně proto vznikl podcast Po HRstech. Ten pravidelně přináší rady a inspiraci v podobě rozhovorů s odborníky na HR, osobní rozvoj, zdraví, business či právo.

Podcast Po HRstech je určený všem, kdo pracují s lidmi nebo se chtějí rozvíjet v oboru HR. „Covid loni otestoval roli HR ve firmách, které musely téměř ze dne na den přenastavit zajeté procesy a mnohdy i firemní kulturu. Proto jsem moc ráda, že jsme připravili podcast se zaměřením na aktuální problémy v HR. Ten vznikl jako výsledek inovačního hubu, který jsme u nás rozjeli. Pro nás všechny je důležité sdílet a navzájem se inspirovat nejen, jak z této krize vytvořit příležitost pro posunutí se dál, ale celkově na poli HR a osobního rozvoje,“ říká Zuzana Krajča, HR Partner společnosti Sodexo Benefity, která zároveň podcast vytváří.

Autorka podcastu Zuzana Krajča, HR Partner společnosti Sodexo Benefity
Foto: Sodexo

Právě tato doba přináší příležitost se učit, inovovat a měnit přístup, sebe, firmu v prostředí, kdy jsme ke změnám tak trochu donucení a víc jim otevření,“ přibližuje Zuzana Krajča. Výběr hostů do podcastu je velmi pestrý. V prvních devíti epizodách si můžete poslechnout například rozhovor s koučkou Jankou Chudlíkovou o motivovanosti v době covidové a efektivitě práce na homeoffice či lékařem Tomášem Šebkem o důležitosti pohybu v kancelářském povolání.

Podcast Po HRstech vychází pravidelně každý měsíc a jeho autorka prozradila, že pozvání do dalších epizod přijalo mnoho známých a inspirativních osobností.  „V jubilejním desátém díle se můžete těšit na Tomáše Dombrovského, vedoucího analytika LMC, se kterým se budeme bavit o změnách na pracovním trhu kvůli pandemii koronaviru,“ doplňuje Zuzana Krajča. Všechny díly podcastu Po HRstech si můžete poslechnout na platformách Spotify nebo Apple Podcast. 

Více informací na www.sodexo.cz 

Sodexo v České republice 

Od roku 1992, kdy Sodexo vstoupilo na český trh, poskytuje všech 2 000 zaměstnanců skupiny v ČR služby, které zlepšují kvalitu každodenního života. Sodexo nabízí firmám i institucím služby v oblastech zaměstnaneckých benefitů, motivačních programů a řešení pro veřejnou správu, ať už prostřednictvím elektronických karet a poukázek na stravování a volný čas, dárkových poukázek nebo systému na správu benefitů Cafeteria. Dále pak i služby v oblasti komplexních řešení služeb na míru u klienta (firemní restaurace a širokou škálu služeb facility managementu – správy budov, údržby mechanických zařízení a elektro, revizí, projekt managementu, úklidu a administrativních služeb).