STIEBEL ELTRON získal ocenění Czech Business Superbrands 2021

Komise expertů Brand Council vybrala v několika kolech hodnocení obchodních značek registrovaných v Česku značku STIEBEL ELTRON jako jednoho z vítězů titulu Czech Business Superbrands 2021.

V rámci programu odborníci posuzují obchodní výsledky, známost a oblibu hodnocených značek. Udělení titulu Superbrands je uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu, uvádějí pořadatelé soutěže.

„Vážíme si toho, že jak zákazníci, tak odborná veřejnost vnímají vynikající pověst značky STIEBEL ELTRON, což je výsledek naší dlouhodobé péče o co nejvyšší kvalitu našich produktů a služeb,“ říká Miroslav Páv, ředitel firmy. „Ocenění nás zavazuje, abychom i nadále drželi laťku vysoko,“ dodává šéf společnosti.

Program Superbrands vznikl ve Velké Británii a v Česku uděluje ocenění od roku 2013. Podle jednotné metodiky získávají cenu nejlepší z nejlepších značek v téměř devadesáti zemích světa.

::V Česku byla společnost STIEBEL ELTRON založena v roce 1991. STIEBEL ELTRON vyvíjí a vyrábí od roku 1924 produkty na nejvyšší technické úrovni. Patří celosvětově k technologickým lídrům v oblasti ohřevu vody, vytápění a obnovitelných zdrojů energie. Koncern je rodinnou firmou, má šest mezinárodních center výroby, 24 prodejních společností a zastoupení ve více než 120 zemích. Zhruba 40 % obratu pochází ze zahraničí. Na celém světě firma zaměstnává více než 3700 lidí.