Nová síť prodejen HalfPrice vstupuje do Česka

Nová maloobchodní síť HalfPrice z polské skupiny CCC vstupuje do České republiky. Nabídne širokou škálu produktů od známých značek za atraktivní ceny. První prodejnu otevírá koncem září v Praze v Galerii Harfa. 

Řetězec patří mezi diskontní prodejny, nabídne oděvy, obuv, doplňky, kosmetiku, hračky a bytové doplňky. Síť nedávno vstoupila na polský trh, chystá se do Rakouska a Maďarska. 

„Česká republika je pro nás velmi důležitým trhem, kde působíme již 17 let. Jsme přesvědčeni, že obyvatelé Prahy si nový řetězec zamilují,“ uvedl předseda dozorčí rady společnosti HalfPrice Dariusz Milek.

HalfPrice své působení zahájila na začátku května v Polsku, za jeden a půl měsíce tam skupina CCC otevřela 13 prodejen, do kterých zavítalo na půl milionu zákazníků. Společnost chce do konce letošního roku mít v Evropě v provozu 65 obchodů pod značkou HalfPrice. Nyní firma v ČR nabírá zaměstnance.

„Naše dosavadní zkušenosti ukazují, že HalfPrice je zajímavý moderní koncept za nízkou cenu, který obohacuje nabídku nákupních center a přitahuje davy nových spotřebitelů. Kolekce značek v sítí se neustále rozšiřuje a zákazníci se mohou spolehnout na velmi rozmanitou nabídku,“ říká Adam Holewa, předseda představenstva HalfPrice.

„Portfolio našich prodejen uspokojí vkus i opravdu náročných zákazníků. Velkou výhodou je minimalistický koncept vzhledu prodejen,“ dodává Roman Puchala, generální ředitel společnosti HalfPrice v České republice.

CCC je největší maloobchodní společností s obuví ve střední Evropě a jedním z největších výrobců obuvi v Evropě. Působí ve 29 zemích. Skupina působí v České republice od roku 2004. V současné době existuje 89 obchodů působících pod značkou CCC. Kromě toho mohou čeští zákazníci využívat platformu e-commerce patřící do skupiny  ccc.eu, eobuv.cz, Modivo a DeeZee.

Více informací o nové síti je k dispozici na www.halfprice.eu