Prodlužujeme… a rozšiřujeme zákaznický servis

Zákaznický servis TCL Care Service v České republice a nově prodloužená záruka na pět let pro televizory TCL QLED 

[Praha, 30. 9. 2021]: TCL Electronics (1070.HK), jeden z hlavních hráčů na globálním poli odvětví výroby televizorů a vedoucí společnost pro spotřební elektroniku, oznámila, že na své televizory QLED prodlužuje záruku na pět let a současně rozšiřuje svůj zákaznický servis o službu TCL Care Service.

Na televizory TCL QLED nově prodloužená záruka na pět let

Společnost TCL v rámci rozšiřování péče o zákazníky prodlužuje délku záruční doby u svých QLED televizorů na pět let. Tento krok potvrzuje důvěru v kvalitu televizorů TCL QLED a vychází vstříc náročným požadavkům zákazníků.  

Záruka nyní nově platí na modelové řady televizorů TCL QLED C725, C728/C729, C825 a X925 ve všech nabízených úhlopříčkách. 

K získání záruky stačí zdarma zaregistrovat zakoupený televizor TCL na webové stránce tcl-promotion.com 

TCL Care Service

V rámci uvedené služby poskytnou odborníci TCL zákazníkům profesionální poradenství po telefonu, nebo po dohodě přijedou za zákazníky až domů. Pokud to bude nutné, televizi odvezou na servis v rámci záruky. Tato služba je pro zákazníky TCL zcela zdarma. Zákaznická linka TCL je v provozu od pondělí do pátku vždy od 9 do 18 hodin na telefonním čísle: 225 341 059.

Tato služba platí pro televize s úhlopříčkou 40″ a výše ve standardní dvouleté záruční době.

Další informace na www.tclcareservice.cz

Modelové řady, na které je nyní poskytována pětiletá záruka a také služby TCL Care Service, byly uvedeny na evropský trh v dubnu roku 2021.  Mezi nimi jsou i televizory TCL Mini LED TV 65C825 a TCL QLED 55C728, které získaly prestižní ocenění EISA. 

Televizor TCL 65C825 získal poprvé v historii společnosti TCL od odborníků na obraz a zvuk asociace EISA ocenění Prémiový LCD televizor. TCL 65C825 je 4K Mini-LED televizor kombinovaný s QLED, Android TV a audiosystémem Onkyo. Nyní je na trhu s pětiletou zárukou. Díky nejmodernější technologii Quantum Dot, ale také díky druhé generaci AiPQ, která pro UHD upscaling ve velké míře využívá neuronové sítě AI s hlubokým učením, přináší model 65C825 společnosti TCL a celá řada C82 skutečný filmový 100% barevný objem složený z více než miliardy barev a odstínů a dokáže klasifikovat typ obsahu tak, aby byl obraz na televizní obrazovce velmi realistický. Kromě toho je řada TCL C82 vybavena originální technologií TCL Mini LED. Díky tomuto vysoce výkonnému Mini LED displeji poskytují tisíce diod Mini-LED neuvěřitelný jas pro dramatické zvýraznění a bohatší a realističtější výkon HDR; precizně ovládané diody Mini LED poskytují úchvatný kontrast, díky čemuž je řada C82 schopna současně odhalovat nové detaily v tmavých oblastech i zrcadlových odlescích pro větší hloubku, detaily a prostor.

Mimořádně konkurenceschopný model 55C728 společnosti TCL získal od asociace EISA ocenění „Televizor s nejlepším poměrem výkon/cena“ pro roky 2021–2022. TCL 55C728 je jedním z nově představených modelů řady TCL C72+ a využívá AiPQ druhé generace, Quantum Dot a 100Hz panel pro ostrý a plynulý obraz v kvalitě 4K HDR. Tento model je navíc vybaven funkcí Game Master Pro a podporuje všechny nejnovější formáty včetně Dolby Vision, Dolby Vision IQ a HDR10+. Luxusní bezrámečkový design řady TCL C72+ doplňuje elegantní kovový středový stojan, takže lze tento velkoplošný televizor snadno umístit na jakoukoli plochu v domácnosti. Na tuto modelovou řadu je nyní poskytována pětiletá záruka

Najdete nás na sítích: Facebook,  Instagram

O společnosti TCL Electronics

Společnost TCL Electronics (1070.HK) je rychle rostoucí společností v oblasti spotřební elektroniky a předním hráčem v celosvětovém televizním průmyslu. Společnost byla založena v roce 1981 a nyní působí na více než 160 trzích po celém světě. Podle společnosti OMDIA se TCL v roce 2020 zařadila na celosvětové 2. místo v podílu značky TCL na trhu LCD televizorů. Společnost TCL se specializuje na výzkum, vývoj a výrobu produktů spotřební elektroniky, od televizorů přes audio zařízení až po chytré domácí spotřebiče.

Značka televizorů TCL je od roku 2020 Premium partnerem české fotbalové reprezentace.