Společnost ADATA představuje novou řadu SSD disků Legend s PCIe M.2 2280

Společnost ADATA Technology, výrobce vysoce výkonných modulů DRAM, produktů NAND Flash, mobilního příslušenství, herních produktů, elektrických pohonů a průmyslových řešení, dnes představuje novou řadu SSD disků ADATA LEGEND, která je určena pro uživatele s různými potřebami a různými rozpočty. Řada zahrnuje SSD disky ADATA LEGEND 740, 750 a 840.

Zrychlená kreativita

LEGEND 740 a 750 využívají rozhraní PCIe Gen3 x4 a NVMe 1.3 a poskytují sekvenční čtení a zápis rychlostí až 2 500/2 000, resp. 3 500/3 000 MB za sekundu, aby uživatelé měli výkon, který potřebují k tvorbě bez omezení. Jejich specifikace M.2 2280 podporují nejnovější platformy Intel® a AMD pro tvorbu na nejnovějších počítačích, včetně stolních a přenosných. Pro uživatele, kteří hledají další zvýšení výkonu, využívá LEGEND 840 výhod rozhraní PCIe Gen4 x4 a NVMe 1.4 a nabízí rychlost čtení a zápisu až 5 000/4 500 MB za sekundu.

Maximální produktivita

Modely LEGEND 740, 750 a 840 jsou vybaveny technologií SLC Caching a Host Memory Buffer pro maximální produktivitu. Díky tomu dosahují rychlosti náhodného zápisu 4K až 180K/200K, 480K/260K a 440K/400K IOPS. Co se týče kapacity, řada LEGEND přichází s kapacitou až 1 TB. 

Chráněné, přesné a spolehlivé

Všechny tři disky SSD jsou vybaveny nenápadnými, ale elegantními chladiči s uhlazeným bočním lemováním. Chladiče nejen skvěle vypadají, ale také pomáhají udržet teploty o 15 % nižší, což zajišťuje optimální výkon a stabilitu. Díky paritnímu kontrolnímu kódu s nízkou hustotou a 256bitovému šifrování AES zajišťují SSD disky přesné přenosy dat a nabízejí robustní zabezpečení. SSD disky řady LEGEND používají pouze vysoce kvalitní integrované obvody, které byly důkladně testovány pro zajištění maximální odolnosti. Navíc se na ně vztahuje pětiletá záruka.  

Kompatibilní s PS5

LEGEND 840 lze také nainstalovat na PlayStation 5 jako sekundární disk, což uživatelům poskytne více úložného prostoru a plynulejší načítání her.*

*Tento produkt byl otestován a byla potvrzena jeho kompatibilita se systémem PS5. Skutečná rychlost se může lišit v závislosti na konfiguraci hardwaru a softwaru. Více informací o kompatibilitě naleznete zde

O společnosti ADATA

Společnost ADATA Technology je druhým největším světovým prodejcem DRAM pamětí a značkových SSD disků. Patří mezi 25 nejvýznamnějších mezinárodních tchajwanských značek a je držitelem více než 500 patentů v oblasti pamětí. Mezi hlavní produktové řady společnosti ADATA patří paměťové moduly, USB flash disky, paměťové karty, SSD disky a přenosné pevné disky. Díky neustálým inovacím a mimořádné dokonalosti získaly produkty ADATA mezinárodní uznání a ocenění, včetně iF Design, Red Dot Design, CES Innovation, Good Design, COMPUTEX Best Choice a Taiwan Excellence. Společnost ADATA byla také oceněna za svůj závazek k péči o své zaměstnance a společenskou odpovědnost. Získala certifikát Great Place to Work® a ocenění Asia Responsible Enterprise Award a Best Companies to Work for in Asia Award ve dvou po sobě jdoucích letech. Kolibřík je maskotem značky ADATA. Představuje hbitost a efektivitu společnosti, stejně jako její snahu o inovace a závazek vytvářet barevnější a inteligentnější život pro lidi. Další informace naleznete na webových stránkách www.adata.com.