realme bude u nové prémiové vlajkové lodi využívat inovativní materiály

14. prosince, 2021 – Praha, Česká republika – realme, nejrychleji rostoucí značka chytrých telefonů na světě, oznámila, že na 20. prosince připravuje akci s názvem „GT 2 Series Special Event“, na níž budou mít celosvětovou premiéru tři inovativní technologie. realme je lídrem inovací v oboru a v rámci své strategie prémiových vlajkový lodí chce uživatelům nabízet průlomové technologie v oblasti ekologických materiálů, fotografického pokroku a komunikačních technologií.

图片包含 图示

描述已自动生成

Špičkové technologie, nápaditý design udávající trendy a dostupnost pro mladé zákazníky má realme ve svém DNA a právě díky těmto atributům pronikla společnost jako nejmladší v historii mezi šest nejprodávanější značek smartphonů na světě a díky nim udržuje vysoké tempo své globální expanze. Nyní značka přichází se svou první prémiovou sérií mobilních telefonů, na které bude opět spolupracovat se světově uznávaným průmyslovým designérem Naotem Fukasawou. Cílem jejich kooperace je skloubit dokonalou kombinaci technologie a estetiky, modernost a tradici, funkčnost a udržitelnost.

文本

描述已自动生成

realme spolu s Fukasawou poprvé u chytrých telefonů navíc využili inovativní materiály na biologické bázi. Tyto ekologické materiály jsou schopny snížit emise uhlíku až o 63 procent na jeden kilogram, přičemž zůstávají stejně pevné a odolné jako při využití tradičních metod výroby.

O značce realme  

realme je nejrychleji rostoucí společností v oblasti spotřebních technologií na světě. Trh smartphonů a AIoT mění tím, že zpřístupňuje prvotřídní a převratné technologie širokému okruhu uživatelů. Nabízí mladým lidem za dostupné ceny pestrou škálu chytrých telefonů a spotřební elektroniky s prémiovými specifikacemi, špičkovou kvalitou i s designem, který udává trendy. 

Společnost realme, které zakladatel Sky Li v roce 2018 dal do vínku inspirativní motto „Dare to Leap“, je šestou největší světovou společností vyrábějící smartphony. V polovině roku 2021 působilo realme na 61 trzích po celém světě, včetně Číny, jihovýchodní Asie, jižní Asie, Evropy, Ruska, Austrálie, Středního východu, Afriky a Latinské Ameriky s globální základnou více než 100 milionů uživatelů. Pro více informací navštivte www.realme.com