BILLA odměňuje za věrnost. Své zákazníky obdaruje 20 mobilními telefony iPhone 12

  • BILLA poděkuje svým zákazníkům za jejich věrnost 
  • Od 27. do 31. 12. spouští soutěž o 20 mobilních telefonů iPhone 12 
  • Zákazníci, kteří nakoupí za 599 Kč a více a zaregistrují se na webu billa.cz/soutez, se mohou zúčastnit slosování o značkové mobilní telefony 

Věrnost se v případě členství v BILLA Bonus clubu opravdu vyplácí. Jeden z nejstarších věrnostních klubů v České republice odměňuje své členy i v průběhu letošních vánočních svátků. Ti, co nakoupí v období mezi 27. a 31. prosincem 2021 za 599 korun a více a zaregistrují se do soutěže na stránkách www.billa/soutez, obdaruje BILLA 20 novými iPhony 12 s pamětí o velikosti 128 GB. 

Základna věrných členů BILLA Bonus clubu nyní čítá více než 2 650 000 zákazníků společnosti BILLA. Díky členství v klubu a „zeleným cenám“ zákazníci šetří každý měsíc na 40 000 000 Kč a čerpají množství dalších výhod jako například slev od exkluzivních partnerů, 10% narozeninovou slevu, časopis Gusto zdarma, slevy na zájezdy s BILLA Travel nebo možnost využití nasbíraných bodů v rámci kampaní BBC. 

„Základna členů našeho věrnostního programu se každý měsíc rozšiřuje o další zákazníky, což nám dělá velkou radost. Je proto pro nás důležité je za jejich věrnost odměnit 

a přinést jim něco speciálního navíc,“ říká Lucie Průšová, marketingová ředitelka společnosti BILLA ČR. „V letošním roce jsme dali našim věrným členům možnost nakoupit za nasbírané body na kartě a doplatek například zahradní náčiní, značkové ručníky a osušky rakouské značky Vossen nebo potřeby do domácnosti Tescoma. Před koncem roku jsme naše zákazníky chtěli ale obdarovat něčím speciálním, něčím navíc. Proto je tento týden odměníme 20 mobilními telefony iPhone 12,“ dodává Lucie Průšová.

Nové telefony lze získat jednoduše. Stačí jen nakoupit svůj běžný nákup v období od 27. do 31. prosince 2021 v prodejnách BILLA v hodnotě alespoň 599 korun a jednoduše se zaregistrovat do slosování na www.billa.cz/soutez. Slosování o 20 ks mobilních telefonů iPhone 12 s pamětí o velikosti 128 GB proběhne v týdnu od 10. ledna 2022. 

Jak se stát členem BILLA Bonus clubu?

V případě, že ještě nejste členem BILLA Bonus clubu, stačí vyplnit registrační formulář u pokladny, kde po vyplnění dostanete ihned věrnostní kartu. Registraci je možné udělat rovněž přes mobilní aplikaci BILLA Czech. Dále stačí už jenom nakupovat v BILLE a sbírat body. Při každém nákupu od 50 Kč získáte 1 BILLA bod. Další body jsou automaticky přičítány za každých 50 Kč nákupu. Stav bodů na kontě nebo informace o slevách či novinkách je možné sledovat přímo ve stažené mobilní aplikaci nebo na webových stránkách www.billa.cz

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1991. S obratem ve výši 36,5 mld. Kč (2020), s 245 prodejnami a více než 6 500 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. 

Společnost BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří již 72 % jejího celkového obratu. České potraviny jsou také součástí privátních značek řetězce BILLA – Vocílka, Česká farma, BILLA BIO, BILLA, BILLA Premium, BILLA Easy, BILLA BON VIA, Today, Clever, Vives, ZOO ROYAL nebo Milora. 

REWE International AG je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinového a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku. Ve 3 694 prodejnách v Evropě zaměstnává téměř 80 000 pracovníků. 

REWE International AG je součástí německé REWE Group, která působí ve 13 zemích Evropy a patří k nejvýznamnějším evropským maloobchodním skupinám a prodejcům rodinných dovolených. 

REWE International AG se sídlem v rakouském Wiener Neudorf provozuje obchodní společnosti BILLA, MERKUR, PENNY, BIPA a ADEG a řadu vlastních produktových značek. V segmentu supermarketů má prodejny v 7 zemích střední a východní Evropy. 

Více informací na: http://www.billa.cz  

Více informací na: http://www.billa.cz