ASKO – NÁBYTEK zahajuje rok 2022 s inovovanou komunikační kampaní

Praha, 4. 1. 2022 – Jeden z největších prodejců nábytku na českém trhu, společnost ASKO – NÁBYTEK, vstupuje do nového roku s inovovanou marketingovou kampaní. Jejím cílem je profilovat společnost jako první volbu při výběru nábytku a představit ji jako experta v oblasti sedacích souprav, ložnic a kuchyní. „Kampaň s názvem ‘Jednička pro váš domov’ navazuje na komunikační linku započatou v roce 2020, nyní však dostává zcela novou, modernější a vizuálně propracovanější podobu. Kampaň proběhne také v mnohem masivnější podobě,“ přibližuje Andrea Štěpánová, marketingová ředitelka společnosti ASKO – NÁBYTEK. 

Ústřední myšlenka kampaně je inspirována jednou z hlavních hodnot společnosti ASKO – NÁBYTEK, orientací na perfektní zákaznický servis. „Nabízíme rozsáhlý sortiment pro širokou cílovou skupinu, přičemž každému ze zákazníků chceme poskytnout nejlepší servis a kvalitní doplňkové služby. Zároveň chceme být první volbou při nákupu nábytku a vytváření spokojeného domova. Nadále si přejeme také udržet pozici jedničky v internetovém prodeji nábytku,“ doplňuje Andrea Štěpánová.

Rozsáhlá kampaň bude k vidění v tisku, TV, rádiu, online i na OOH nosičích. Vizuální pojetí bude u vybraných formátů obměňováno podle aktuálního ročního období. „Kreativnějšího zpracování se dočkají zejména billboardy a bigboardy, které budou vypracovány s 2D nástavbou a symbol jedničky, ústřední sdělení kampaně, bude provedeno ve 3D. Rozmístěny budou v České republice a na Slovensku, a to ve všech 21 městech s prodejnami ASKO – NÁBYTEK. Intenzivní outdoorová kampaň se uskuteční každý druhý měsíc, za celý rok tedy plných 6 měsíců,“ upřesňuje Andrea Štepánová. 

Úprav se dočkaly i televizní a rádiové spoty, které doprovází nový chytlavý hudební podkres. Změny čekají také všechny pobočky společnosti, jejich podoba se postupně sjednotí s aktuálním vizuálním stylem. O kompletní realizaci rádiových a televizních spotů, stejně jako tištěných vizuálů, se postaralo zlínské produkční studio IS produkce. Televizní reklama proběhne v rámci Prima Group, sponzoring se objeví na stanicích TV Nova a TV JOJ, rádiové spoty pak na vybraných rozhlasových stanicích.

O společnosti

Společnost ASKO – NÁBYTEK, součást rodinné podnikové skupiny PORTA se sídlem v Německu, patří mezi největší tuzemské prodejce nábytku s tradicí již od roku 1991, kdy společnost otevřela první prodejnu v Praze. S heslem „Nábytek pro všechny“ nabízí ve 14 prodejnách po celé České republice kompletní sortiment vybavení domácnosti, bytových doplňků a kuchyní na míru. S cílem umožnit nákup nabízeného sortimentu i on-line, z pohodlí domova, provozuje ASKO – NÁBYTEK od roku 2009 e-shop.

Společnost klade zásadní důraz na spokojenost zákazníků, a proto nabízené služby neustále zkvalitňuje a rozšiřuje. Reflektování nejnovějších trendů se promítá do kontinuální renovace obchodní sítě. Zákazníkovi jsou v prodejnách ASKO – NÁBYTEK k dispozici vyškolení prodejci, kteří nabízejí odborné poradenství s ohledem na možnosti a přání každého klienta. Potřeby náročnějšího zákazníka uspokojí realizace zakázek na míru. Specializovaná kuchyňská studia v každé prodejně poskytují kompletní servis – od 3D návrhu, výroby, až po dopravu a montáž kuchyně.Další informace o společnosti naleznete na www.asko.cz.